Külavanemad

 

 Nr

Küla/ külad või/külaosa

Külavanem või külaosavanem

Valitud periood

Telefon 

 E-post ja koduleht

1. 

 Taevaskoja

 Ahti Bleive

 24.04.2016-

 24.04.2021

 501 1614

 ahti.bleive@gmail.com

 Koduleht:http://www.taevaskoda.eu/

 MTÜ Taevaskoja

2.

 Rosma                            

 Heiti Hallap

 13.04.2017-

 13.04.2020

 507 2541 

 heiti.hallap@gmail.com

 Koduleht: http://www.rosma.ee/ 

 MTÜ Rosma Küla Selts

3.

 Aarna

 Erki Rüütli 

 tähtajatu

 5380 0579

 erkiruut@hot.ee

 MTÜ Aarna Külaselts

4.

 Holvandi ja Vanaküla

 Leander Konks

 13.03.2015-

 13.03.2019

 505 0776

 leander@apteekaster.ee

 MTÜ Vanaküla-Holvandi Külaselts

5.

 Mammaste külaosa-    Hatiku 

 Ivar  Kurg

 29.09.2013-

 29.09.2016

 511 0080
 

 ivar.kurg@elektroskandia.ee

6.

 Lutsu

 Janno Rüütle

 30.07.2009-

 tähtajatu

 5647 4128

 ryytle@hot.ee

 MTÜ Lutslased

7.

 Kähri ja Tännassilma

 Aaro Hallap

 15.05.2016-

 15.05.2019   

 557 1946

 Koduleht: http://www.kahri.ee

 MTÜ Kähri Seltsimaja

 aarohallap@hotmail.com

8.

 Eoste ja Valgesoo

 Andu Hanson

 08.04.2013-

 tähtajatu

 508 6789

 andu.hanson@gmail.com

 MTÜ Eoste-Valgesoo

9.

 Mammaste

 Tarmo Kirotar

 tähtajatu

 508 9787

 tarmo.kirotar@gmail.com

 MTÜ Mammaste Külaselts

10.

 Himmaste

 Andres Vijar

 12.03.2013-

 12.03.2018

 503 6856

 a.vijar@gmail.com

 MTÜ Himmaste

11.

 Nooritsmetsa

 Kaido Arulepp

 26.05.2010- 

 tähtajatu

 5342 0670

 kaidojaht@hot.ee

 MTÜ Nooritsmetsa

12. 

 Adiste

 Eino Kuivalainen

 17.06.2010-

 tähtajatu

 502 3784

 eino.adiste@gmail.com

 MTÜ Adiste

13.

 Andre

 Roomet Rattus

 27.11.2014-

 tähtajatu

 529 9547

 roomet.rattus@gmail.com

 MTÜ Andre

14.

 Orajõe

 Ariana Eerits

 13.09.2017-

 13.09.2020 

 517 4694

 arianaeerits@gmail.com

 MTÜ Orajõe Selts

15.

 Partsi ja Uibujärve

 Ülo Plakso

 13.01.2016-

 13.01.2019

 518 2216

 ylopl70@gmail.com

16.

 Kiuma

 Anti Rüütli

 10.04.2016-

 10.04.2019

 508 3728 

 antiryytli@hot.ee

 MTÜ Püsivus

17.

 Peri

 Enn Rüga

 15.05.2013-

 506 5627

 enn@omnirem.ee

Viimati muudetud: 14.09.2017 13:46, Eliko Saks
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee