Noorte nõustamine

Põlvamaa Rajaleidja keskus

 

Asukoht ja üldkontaktid

adress: Metsa 1, 63308 Põlva
telefon: 5886 0709
e-post: polvamaa@rajaleidja.ee
skype: polvamaarajaleidja

lahtiolekuajad: E–N kell 8.30–17.00 ja R kell 8.30–15.00
Eelneval kokkuleppel on nõustamine võimalik ka muudel aegadel.

 

Töötajate kontaktid

Monika Adamson, keskuse juht: monika.adamson@rajaleidja.ee, 522 1650
Merike Tigas, infotöötaja: merike tigas@rajaleidja.ee, 5698 7816

Eha Raav, karjäärinõustaja: eha.raav@rajaleidja.ee, 510 8431
Kadri Pelisaar, karjääriinfo spetsialist: kadri.pelisaar@rajaleidja.ee, 5885 3605

Mariana Saksniit, psühholoog: mariana.saksniit@rajaleidja.ee, 5885 3606
Maarja Masing, sotsiaalpedagoog: maarja.masing@rajaleidja.ee, 5885 3713
Maive Torop, logopeed: maive.torop@rajaleidja.ee, 5885 3607
Renita Metsalu, eripedagoog: renita.metsalu@rajaleidja.ee, 5885 3608

 

Juhul kui teil ei õnnestu mõnda spetsialisti kätte saada, siis palume teil helistada keskuse üldnumbrile 5886 0709.

 

Põlvamaa_keskuse_voldik

 

Põlvamaa nõustamiskomisjon

 

Nõustamiskomisjoni kontaktid

 

Monika Adamson, nõustamiskomisjoni esimees, 5886 0709

 

Taotluse esitamine komisjonile

Info taotluse esitamise kohta leiate siit.

 

Komisjoni ülesanded ja töökord

Komisjoni ülesannete ja töökorra kohta saate lähemalt lugeda SA Innove veebilehelt

Viimati muudetud: 03.02.2017 14:43, Annely Eesmaa
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee