Õpetajate tunnustamine

2016

Põlva valla aasta õpetaja 2016 – Põlva Kooli õpetaja Ulvi Musting. 

Hariduspreemiad

Veera Kutser, Põlva lasteaia Lepatriinu õppealajuhataja 

Pille Kaarsalu, Mammaste lasteaia õpetaja

Ulvi Pern, Põlva Kooli muusikaõpetaja 

Merle Põlluveer, Põlva Kunstikooli maalimise ja kompositsiooni õpetaja

Ruth Raudsepp, Põlva Kooli klassiõpetaja 

 

2015

Aasta õpetaja 2015 - Jaak Kepp, Põlva Ühisgümnaasiumi füüsikaõpetaja

Hariduspreemiad

Raina Urb, Põlva Muusikakooli klaveriõpetaja ja kontsertmeister

Mare Urban, Põlva Põhikooli muusikaõpetaja

Kristi Mäeots, Mammaste Lasteaia ja Kooli klassiõpetaja

Lea Hallap, lasteaia Mesimumm õpetaja

Anneli Tilk, Põlva Spordikooli murmaasuusatamise treener

Katrin Veskioja, Põlva Ühisgümnaasiumi klassiõpetaja

2014

Aasta noorõpetaja 2014 - Margit Mathiesen, Mammaste lasteaia liikumisõpetaja

Aasta õpetaja 2014 - Rein Suvi, Põlva Spordikooli käsipallitreener

 

Hariduspreemiad

Mai Tammvere, Mammaste lasteaia õpetaja

Liivi Põld, Mammaste lasteaia õpetaja

Krista Untera, Põlva Ühisgümnaasiumi geograafiaõpetaja

Helve Kukk, lasteaia Lepatriinu logopeed

Voldemar Ansi, Põlva Kunstikooli joonistamise ja graafika õpetaja


2013

Aasta Õpetaja - Ene Laurits, lasteaia Mesimumm vanemõpetaja

 

Hariduspreemiad

Kaja Kilusk, Põlva Ühisgümnaasiumi matemaatikaõpetaja

Tiina Villako, Põlva Ühisgümnaasiumi inimeseõpetuse ja saksa keele õpetaja

lasketreener Maire Tiisler.

2012

Aasta Õpetaja - Urve Lehestik, Põlva Ühisgümnaasiumi bioloogia vanemõpetaja

Aasta noor õpetaja - Anneli Kaasik, Põlva Ühisgümnaasiumi kunstiõpetaja

 

Hariduspreemiad:

Kaia Tamm, Põlva Keskkooli geograafia vanemõpetaja

Anne Vanahans, Põlva lasteaed Lepatriinu vanemõpetaja

Heli Leet, Põlva lasteaed Mesimumm õpetaja

2011

Aasta Õpetaja - Aimi Jõesalu, Põlva Keskkooli saksa keele õpetaja
 

Hariduspreemiad

Rein Suvi, Põlva Spordikool
Maia Punak, Põlva Ühisgümnaasium
Annely Hindrikson, Põlva Ühisgümnaasium

2010

Aasta Õpetaja - Florika Kolbakova, Põlva Ühisgümnaasiumi inglise keele õpetaja

 

Hariduspreemiad

Helle Paatsi, Lasteaed Lepatriinu

Kaja Luks, Lasteaed Lepatriinu

Inge Torop, Lasteaed Mesimumm

Heli Helmoja, Lasteaed Mesimumm

Ester Ratassepp, Põlva Muusikakool

Tiina-Mai Arund, Põlva Muusikakool

Ülle-Liis Sööt, Põlva Muusikakool

Mati Leppik, Põlva Kunstikool

Kalmer Musting, Põlva Spordikool

Rein Suvi, Põlva Spordikool

Maire Nõmm, Põlva Spordikool

Saima Salomon, Põlva Roosi Kool

Anne Nukk, Põlva Roosi Kool

Marje Virk, Põlva Keskkool

Ene Hainsoo, Põlva Keskkool

Riina Sarapuu, Põlva Keskkool

Nijole Vananurm, Põlva Keskkool

Eerika Palo, Põlva Ühisgümnaasium

Krista Untera, Põlva Ühisgümnaasium

Anne Truupõld, Põlva Ühisgümnaasium

Katrin Savi, Põlva Ühisgümnaasium

Jana Aedmäe, Põlva Ühisgümnaasium

Merle Pintson, Põlva Ühisgümnaasium

2009

Hariduspreemiad

Inge Klade, Lasteaed

Silvi Kurg, Lasteaed

Ene Laurits, Lasteaed

Ene Lelberd, Lasteaed

Epp Lõhmus, Põlva Roosi Kool

Hele Aia, Põlva Keskkool

Erich Virk, Põlva Keskkool

Maret Puna, Põlva Keskkool

Raina Uibo, Põlva Keskkool

Lea Parder, Põlva Ühisgümnaasium

Maris Tigas, Põlva Ühisgümnaasium

Tiina Villako, Põlva Ühisgümnaasium

Ene Rattur-Kübar, Põlva Ühisgümnaasium

Ülle Sarapik, Põlva Ühisgümnaasium

Urve Lehestik, Põlva Ühisgümnaasium

Silvi Ottas, Põlva Muusikakool

Tiina-Mai Arund, Põlva Muusikakool

Heli Mõttus-Asson, Põlva Muusikakool

Voldemar Ansi, Põlva Kunstikool

Anneli Tilk, Põlva Kunstikool

Kalmer Musting, Põlva Kunstikool

Lembit Tõemäe, Põlva Kunstikool

2007

Hariduspreemiad

Anne Vanahans, Lasteaed

Svetlana Roht, Lasteaed

Heli Leet, Lasteaed

Riina Lõhmus, Lasteaed

Olesja Rämson, Põlva Roosi Kool

Hele Aia, Põlva Keskkool

Mare Urban, Põlva Keskkool

Ülle Kurusk, Põlva Keskkool

Kaja Jõks, Põlva Keskkool

Ulvi Pern, Põlva Ühisgümnaasium

Hedvi Rebane, Põlva Ühisgümnaasium

Anne-Liis Tamm, Põlva Ühisgümnaasium

Merje Tamm, Põlva Ühisgümnaasium

Tiina Saago, Põlva Ühisgümnaasium

Piret Tänav, Põlva Ühisgümnaasium

Andres Mäe, Põlva Muusikakool

Merje Gross, Põlva Muusikakool

Silvi Ottas, Põlva Muusikakool

Katrin Roots, Põlva Spordikool

Maie Utt, Põlva Spordikool

Kalmer Musting, Põlva Spordikool

Nikolai Järveoja, Põlva Spordikool

2006

Aasta Õpetaja - Katrin Veskioja, Põlva Ühisgümnaasium, klassiõpetaja

 

Hariduspreemiad

Anne Lõiv, Lasteaed

Tähte Vares, Lasteaed

Pille Kaarsalu, Lasteaed

Epp Lõhmus, Lasteaed

Tiina-Mai Arund, Põlva Muusikakool

Signe Pruus, Põlva Muusikakool

Raina Urb, Põlva Muusikakool

Silvi Ottas, Põlva Muusikakool

Mart Vester, Põlva Kunstikool

Kalmer Musting, Põlva Spordikool

Nikolai Järveoja, Põlva Spordikool

Kaie Issak, Põlva Roosi Kool

Sirje Vill, Põlva Keskkool

Erich Virk, Põlva Keskkool

Ülle Raudsaar, Põlva Keskkool

Annika Uibo, Põlva Keskkool

Ester Kalder, Põlva Ühisgümnaasium

Leili Väisa, Põlva Ühisgümnaasium

Viivi Lilleõis, Põlva Ühisgümnaasium

Kaja Kilusk, Põlva Ühisgümnaasium

Imbi Vent, Põlva Ühisgümnaasium

Ene Rattur, Põlva Ühisgümnaasium

2005

Aasta Õpetajad

Sille Malvik, Põlva KK, klassiõpetaja

Maia Punak, Põlva ÜG, emakeel ja kirjandus

Voldemar Ansi, Põlva Kunstikool, graafika

Tiina-Mai Arund, Põlva Muusikakool, viiuliõpetaja

 

 
 

Hariduspreemiad

Nimi

Asutus

Ingrid Plakso

Lasteaed "Lepatriinu" (pedagoog)

Helgi Männik

Lasteaed "Lepatriinu" (pedagoog)

Inge Plakk

Lasteaed "Mesimumm" (pedagoog)

Helle Jahhu

Lasteaed "Mesimumm" (pedagoog)

Raina Urb

Põlva Muusikakool (klaver)

Mare Põld

Põlva Muusikakool (puhkpillid)

Signe Pruus

Põlva Muusikakool (viiul)

Kalmer Musting

Põlva Spordikool (käsipall)

Maie Utt

Põlva Spordikool (käsipall)

Nikolai Järveoja

Põlva Spordikool (orienteerumine)

Taima Nurm

Põlva Spordikool (direktor)

Katrin Sing

Põlva Roosi kool (pedagoog)

Kaire Palo

Põlva KK (algklassid)

Elli Hinto

Põlva KK (keemia-bioloogia)

Kersti Liloson

Põlva KK (algklassid)

Niina Sisko

Põlva KK (bioloogia)

Age Priimus

Põlva KK (matemaatika)

Viive Lätt

Põlva ÜG (inglise keel)

Krista Untera

Põlva ÜG (geograafia)

Maie Karakatš

Põlva ÜG (bioloogia)

Leena Haugas

Põlva ÜG (ajalugu)

Viivi Ansi

Põlva ÜG (matemaatika)

Viive Rätsep

Põlva ÜG (emakeel)

Jaak Kepp

Põlva ÜG (füüsika)

2004

Aasta Õpetajad

Mari-Mall Feldschmidt, Põlva Keskkooli emakeele õpetaja

Peeter Änilane, Põlva Ühisgümnaasiumi muusikaõpetuse õpetaja

 

 

Hariduspreemiad

Nimi

Asutus

Kaja Luks

Lasteaed “Lepatriinu” (pedagoog)

Helle Paats

Lasteaed “Lepatriinu” (pedagoog)

Eve Kalda

Lastead “Mesimumm” (pedagoog)

Epp Lõhmus

Lastead “Mesimumm” (logopeed)

Mart Vester

Põlva Kunstikool (skulptuur)

Merle Põlluveer

Põlva Kunstikool (maalimine)

Mare Põld

Põlva Muusikakool (puhkpill)

Raina Urb

Põlva Muusikakool (klaver)

Ülle-Liis Sööt

Põlva Muusikakool (klaver)

Heli Mõttus-Asson

Põlva Muusikakool (akordion)

Tiina-Mai Arund

Põlva Muusikakool (viiul)

Juta Ojala

Põlva Muusikakool

Maie Utt

Põlva Spordikool (tüdrukute käsipall)

Kalmer Musting

Põlva Spordikool (poiste käsipall)

Lembit Tõemäe

Põlva Spordikool (maadlus)

Nikolai Järveoja

Põlva Spordikool (orienteerumine)

Kalle Ojasoo

Põlva Spordikool (orienteerumine)

Ester Vardja

Põlva Roosi kool (pedagoog)

Maie Utt

Põlva KK (tütarlaste kehaline kasv.)

Sirje Vill

Põlva KK (inglise keel)

Rael Anijalg

Põlva KK (saksa keel)

Ülle Kurusk

Põlva KK (muusikaõpetus)

Tiia Viilu

Põlva KK (sekretär)

Maia Punak

Põlva ÜG (emakeel)

Viive Rätsep

Põlva ÜG (emakeel)

Kersti Seeba

Põlva ÜG (saksa keel)

Maili Kaupmees

Põlva ÜG (algklassid)

Imbi Vent

Põlva ÜG (algklassid)

Kersti Kõiv

Põlva ÜG (algklassid)

Viive Lätt

Põlva ÜG (inglise keel)

Kaja Kilusk

Põlva ÜG (matemaatika)

Maie Karakatš

Põlva ÜG (bioloogia)

Krista Untera

Põlva ÜG (geograafia)

Õpilaste premeerimiseks eraldatud koolidele

Asutus

Raha

Põlva Ühisgümnaasium

14000 EEK

Põlva Keskkool

7000 EEK

Põlva Muusikakool

3000 EEK

Põlva Spordikool

3000 EEK

Põlva Kunstikool

2000 EEK

2002

Aasta Õpetajad

Nimi

Asutus

Aimi Jõesalu

Põlva KK (saksa keel)

Tiina Saago

Põlva ÜG (tütarlaste käsitöö)

Ulvi Pern

Põlva ÜG (muusikaõpetus)

Aasta Koolitajad

Nimi

Asutus

Erich Virk

Põlva KK (arvutikursused)

Preemiad

Nimi

Asutus

Silvia Villako

Lasteaed “Lepatriinu” (pedagoog)

Ülle Valli

Lasteaed “Lepatriinu” (pedagoog)

Ülle Edenberg

Lasteaed “Lepatriinu” (pedagoog)

Urve Vares

Lastead “Mesimumm” (pedagoog)

Ülle Podekrat

Lastead “Mesimumm” (muusikaõpetus)

Jüri Ristna

Põlva Kunstikool (maalimine)

Voldemar Ansi

Põlva Kunstikool (graafika)

Raina Urb

Põlva Muusikakool (klaverisaatja)

Heli Mõttus-Asson

Põlva Muusikakool (akordion)

Ülle – Liis Sööt

Põlva Muusikakool (klaver)

Ester Ratassepp

Põlva Muusikakool (solfed˛o)

Mare Põld

Põlva Muusikakool (puhkpill)

Tiina-Mai Arund

Põlva Muusikakool (viiul)

Maie Utt

Põlva Spordikool (tüdrukute käsipall)

Nikolai Järveoja

Põlva Spordikool (orienteerumine)

Lembit Tõemäe

Põlva Spordikool (maadlus)

Kalmer Musting

Põlva Spordikool (käsipall)

Viktor Ovtšinnikov

Põlva Spordikool (laskmine)

Kalle Ojasoo

Põlva Spordikool (orienteerumine)

Arne Tilk

Põlva Spordikool (suusatamine)

Riina Vikman

Põlva Roosi kool (pedagoog)

Mari-Mall Feldschmidt

Põlva KK (emakeel)

Nadezda Latkina

Põlva KK (vene keel)

Inga Varusk

Põlva KK (matemaatika)

Marje Virk

Põlva KK (bioloogia)

Raina Uibo

Põlva KK (algklassid)

Aigi Sikkal

Põlva KK (algklassid)

Arvo Sarapuu

Põlva KK (direktor)

Maia Punak

Põlva ÜG (emakeel)

Viivi Lilleõis

Põlva ÜG (kunstiõpetus)

Peeter Änilane

Põlva ÜG (muusikaõpetus)

Kersti Kõiv

Põlva ÜG (algklassid)

Katrin Veskioja

Põlva ÜG (algklassid)

Õpilaste premeerimiseks eraldatud koolidele

Asutus

Raha

Põlva Ühisgümnaasium

14000 EEK

Põlva Keskkool

6000 EEK

Põlva Muusikakool

3000 EEK

Põlva Spordikool

3000 EEK

Põlva Kunstikool

2000 EEK

 

Viimati muudetud: 04.10.2017 13:17, Annely Eesmaa
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee