Ehitus- ja planeeringuosakond

Ehitus- ja planeeringuosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Tiivi Parts Ehitus-ja planeeringuosakonna juhataja 799 9485 Tiivi.Parts@polva.ee
Eneken Padar Ehitusspetsialist 799 9488
5615 6686
Eneken.Padar@polva.ee
Illimar Mets Keskkonnaspetsialist 799 9486 Illimar.Mets@polva.ee
Erik Valdmaa Geoinfospetsialist 799 9491 erik.valdmaa@polva.ee
Riina Haitov Maaspetsialist 799 9493 Riina.Haitov@polva.ee
Aigi Jänes Majandusspetsialist 799 9478
5305 0775
Aigi.Janes@polva.ee
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee