Ehitus- ja planeeringuosakond
Võru tn 1, Põlva

Ehitus- ja planeeringuosakond
Võru tn 1, Põlva

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Tiivi Parts Ehitus-ja planeeringuosakonna juhataja 799 9485 tiivi.parts@polva.ee
Eneken Padar Ehitusspetsialist 799 9488
5615 6686
eneken.padar@polva.ee
Maris Plado Keskkonnaspetsialist 799 9486
5332 3061
Maris.Plado@polva.ee
Hillar Liiv Geoinfospetsialist 799 9491;
5300 6548
Hillar.Liiv@polva.ee
Riina Haitov Maaspetsialist 799 9493 riina.haitov@polva.ee
Tuuli Veersalu Arhitekt 799 9491
5347 1669
tuuli.veersalu@polva.ee
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee