Põlva Avatud Noortekeskus

ANK - Põlva Avatud Noortekeskus

 

 

Avatud:

E-N 13.00-20.00

R 12.00-19.00

Meie tegemistega saab tutvuda Facebook’i lehel: Põlva Avatud Noortekeskus

ank@polva.ee

 

Kontaktid:

Nele Valss

Juhataja

58 536 747

 

Hanna-Grete Rüütli

Noorsootöötaja

Tel 53 310 460

 

 

Tegevused

 

Keskuses saab noor vabalt oma huvist lähtuvalt aega sisustada. Alati on teretulnud noorte oma initsiatiiv erinevate ürituste ja tegevuste välja mõtlemiseks ning korraldamiseks, sest noored ise teavad kõige paremini, mida tahavad.

 

Noortekeskuses saab mängida lauamänge, piljardit, Xbox'i, lauatennist, õhuhokit, lauajalgpalli, kasutada Internetti või lihtsalt niisama sõpradega vaba aega veeta. Olemas on ka kööginurga ja seminariruumi kasutamise võimalus.

Noortekeskuses tegutsevad juhataja Nele Valss ja noorsootöötaja Hanna-Grete Rüütli. Kõik huvilised on oodatud!!

Tule meile külla ja veendu, et siin on mõnus aega veeta. Tegevust leidub kõigile!

 

Eesmärgid 

Avatud noortekeskuse missiooniks on olla noortele ja noortega - noorte omaalgatust ja iseseisvat tegevust soodustavaks keskkonnaks, kaasata noori arenguprotsessidesse, arendada noorte võimeid ja sotsiaalseid oskusi.

 

Hästi toimiva kogukonna arengueelduseks on noorsootöö mitmekesistamine ja kaasajastamine läbi noortealgatuste toetamise ning mitteformaalse õppe arendamise – uute teadmiste ja oskuste omandamiseks tingimuste loomisel lähtutakse konkreetsete noorte vajadustest, huvidest ja soovidest.

 

Noortekeskuse väärtuseks on noortepärasus, sh noorte arvamustest, vajadustest ja ideedest lähtumine, avatus ja läbipaistvus, omavaheline koostöö, paindlikkus muutuvas ajas ja vormis, usaldusväärsus, mitmekülgsus.

 

Noortekeskusel on hea koostöö Rajaleidja keskusega, arendamaks noorteinfo strateegiat, struktuure ning infokanaleid, tagamaks info parem jõudmine noorteni.

 

 

Projektid

 

Rahastamisvõimalused Põlvas

 

 

 

 

 

 

 

Viimati muudetud: 03.02.2017 14:44, Annely Eesmaa
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee