« Tagasi

Lõpp Unetusele - praktiline töötuba

Alguskuupäev: 7.06.18
Kestus 20:00 – 21:30
Tüüp: Koolitus
Asukoht: Taevaskoja külakeskus, Taevaskoja tee 3, Taevaskoja küla, Põlva vald, Põlva maakond
Ürituse veebileht: https://www.facebook.com/events/1236674946464993/
  + Lisa minu kalendrisse

Unetus võib meist paljudele olla tõsiseks probleemiks. See võib olla keset ööd tüütu ärkvelolek ning võimetus uuesti magama jääda või siis juba lausa krooniline unetus. Ma tean, et kui ma ei ole piisavalt maganud, mõjutab see kõike minu elus. Alates tööviljakusest kuni meeleoluni – isegi minu toitumisvalikuid.

Ilmselt ei ole kellelegi üllatuseks, et jooga, meditatsioon ja elustiili muutus võivad aidata. Korrapärane treenimine, olgu see siis hommikul või õhtul aitab reguleerida ajakava, vabaneda tarbetust ärevusest ja pingest ning lõdvestada keha ja meelt. Jooga ja meditatsioon aitavad teil uurida enda emotsioone, meele tujukust ja saada teadlikuks neist ebamugavuste algpõhjustest, mis hoiab teid öösel ärkvel.

Harjutustel ja meditatsioonil on palju turvalisem ja stabiilsem lähenemine kui apteegist saadavatel abiainetel ja stimulantidel. Paraku nõuavad harjutused jõupingutusi, tabletid aga mitte.

Kui unetus teid tõesti häirib ja otsustate valida jõupingutuste tee, siis joogateadus ja kogemused näitavad, et 40 päeva igapäevast praktikat mõjutab alateadvust lahti laskma piiravatest mõtetest ja emotsionaalsetest mustritest ning murrab vana harjumuse. Selleks, et uus harjumus süveneks ja jõuaks alateadvusse kulub 90 päeva.

„Lõpp Unetusele“ praktilises töötoas osaleja saab harjutuste seeria, mida igapäevaselt kodus praktiseerida. Üks kord nädalas kohtume grupitunnis, et grupienergiaga hoida üleval motivatsiooni ja olla inspireeeritud jätkama.

90 päevast teekonda juhendab Kundalini jooga õpetaja Kaja Bleive.

Töötoa maksumus:
14 korda - 112 EUR
8 korda – 72 EUR
4 korda – 40 EUR
2 korda – 24 EUR

Koha töötoas tagab registreerumine ja koha broneerimise tasu 24 EUR, mis on ühtlasi ka töötoa maksumuse osaline tasumine.

Täpsem info maksmise kohta.