« Tagasi

EV100: KONTSERT-ETENDUS Moostes. Klaveriloomad. Elu muusikas

Alguskuupäev: 8.04.18
Kestus 12:00
Tüüp: Kontsert
Asukoht: Mooste Folgikoda, Mooste alevik, Põlva vald, Põlva maakond
  + Lisa minu kalendrisse

Kontsert-etendus kogu perele "Klaveriloomad. Elu muusikas”EV100 muusikasündmus: vaatemänguline kontsert-etendus kogu perele "Klaveriloomad. Elu muusikas”.

Klaveriloomad on rõõmsameelsed tegelased, kes elavad klaveri sees ning väikeste ja suurte inimeste fantaasiates. Nad ilmutavad end muusikas, joonistustes, jutustustes, raamatutes ja nootides ning elustuvad kontsertidel, kus on neid nii silmaga näha kui kõrvaga kuulda.

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistavad klaveriloomad vaatemänguliste kogupere kontsertetendustega, kutsudes nii lapsi kui suuri rändama sõnadeta muusika ja kunsti maailma. Klaveriloomade loo kallist kodust ning igaühe väärtuslikkusest jutustavad kõneka sõnadeta muusika, efektsete liikumatute ja liikuvate piltide ja tabavate jutustustega näitleja Margus Tabor, kunstnik Kerstin Hallik, muusikud Peeter Rebane, Mihkel Mälgand, Kristjan Priks ja Katri Rebane.

Kontserdi lavastab Aare Toikka, helilooja Katri Rebane. "Klaveriloomad. Elu muusikas" on EV100 muusikasündmuste konkursi üks võidutöödest.

Nimiosas Lilian Hindrikson (juhendaja Raina Urb).

Piletid Piletilevis.