Teenistujad

25.04.18
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Georg Pelisaar 799 9470 georg.pelisaar@polva.ee kodanike vastuvõtt E 14-16.00; tel  799 9470
Abivallavanem Janika Usin 799 9479;
5332 7079
janika.usin@polva.ee kodanike vastuvõtt T 10-12.00;
tel 5332 7079
Abivallavanem  Arne Tilk 517 2455 arne.tilk@polva.ee kodanike vastuvõtt E 14-16.00; tel  517 2455
Abivallavanem  Sirje Tobreluts 505 0993 sirje.tobreluts@polva.ee kodanike vastuvõtt T 10-12.00; tel  505 0993
KANTSELEI  Kesk 15, Põlva
Vallasekretär Eliko Saks 799 9472;
514 7690
eliko.saks@polva.ee kodanike vastuvõtt  E 14-16.00
Sekretär Anne Siniaas 799 9470;
5883 6907
anne.siniaas@polva.ee  
Jurist Kaira Perv 799 9495;
5887 2230
kaira.perv@polva.ee kodanike vastuvõtt T 10-12.00; K 13-15.00
Personalispetsialist Anu Olesk 799 9471;
5193 0549
anu.olesk@polva.ee  
Registrispetsialist Kaia Sillaste 799 9499; 
5786 0070
kaia.sillaste@polva.ee  
Teabespetsialist  Kristel Paats 797 9333 kristel.paats@polva.ee

vastuvõtt Mooste teenuskeskuses; 
E 9-12.00; K 13-16.00

Teabespetsialist Piia Roost

799 9342; 
521 8123

piia.roost@polva.ee vastuvõtt Tilsi teenuskeskuses; 
T 13-16.00; R 9-12.00
Teabespetsialist Liia Sulg 797 6382 liia.sulg@polva.ee vastuvõtt Vastse-Kuuste teenuskeskuses;
E 9-12.00; N 13-16.00
Teabespetsialist Ülle Saar 799 3970 ulle.saar@polva.ee vastuvõtt Ahja teenuskeskuses;
T 13-16.00; R 9-12.00
Avalike suhete spetsialist Annely Eesmaa 799 9494;
516 0435
annely.eesmaa@polva.ee asukoht: Keldrikaela tee 2, Mammaste
Infotehnoloogia spetsialist Raul Raidla 5341 0088 raul.raidla@polva.ee asukoht: Keldrikaela tee 2, Mammaste
Perekonnaseisuametnik Lea Leivo   lea.leivo@polva.ee  
Jurist ametikoht täitmata      
Arhivaar ametikoht täitmata      
EHITUS-JA PLANEERINGUOSAKOND   Võru 1, Põlva
Osakonna juhataja Mihkel Kala 799 9469;
5199 2133
mihkel.kala@polva.ee kodanike vastuvõtt N 13-16.00
Ehitusspetsialist Eneken Padar 799 9488;
5615 6686
eneken.padar@polva.ee  
Ehitusspetsialist Jaan Purge 799 9464;
5837 0896
jaan.purge@polva.ee kodanike vastuvõtt N 9-12.00 ja 13-16.00
Ehitusspetsialist Uno Kangro 799 9463;
517 7101
uno.kangro@polva.ee kodanike vastuvõtt T 9-12.00 ja 13-16.00
Keskkonnaspetsialist Reelika Raig 799 9486;
5332 3061
reelika.raig@polva.ee kodanike vastuvõtt E 10-12.00 ja 13-16.00
Maaspetsialist Tiivi Parts 799 9485;
520 1969
tiivi.parts@polva.ee kodanike vastuvõtt K 9-12.00 ja 13-16.00
Maaspetsialist Remida Aasamäe 799 9493 remida.aasamae@polva.ee kodanike vastuvõtt T 9-12.00 ja 13-16.00
Geoinfospetsialist Kristi Pärn 799 9491;
5300 6548
kristi.parn@polva.ee  
Arhitekt Tiia Zuppur 799 9491;
5347 1669
tiia.zuppur@polva.ee kodanike vastuvõtt T 9-12.00 ja 14-16.00
Taristuspetsialist Aigi Jänes 799 9478;
5305 0775
aigi.janes@polva.ee kodanike vastuvõtt T 13-16.00
HARIDUS- JA KULTUURIOSAKOND   Kesk 15, Põlva
Osakonna juhataja Aigi Tiks

799 9490; 
528 1613

aigi.tiks@polva.ee kodanike vastuvõtt T 9-11.00 ja N 15-16.00
Kultuurispetsialist Eve Sokk 799 9489 eve.sokk@polva.ee kodanike vastuvõtt T 15-16.00 ja N 9-11.00
Spordi- ja tervisedenduse spetsialist Kaire Zopp 5306 9570 kaire.zopp@polva.ee  
Noorsootööspetsialist Annika Ladva 517 2799 annika.ladva@polva.ee  
Haridusspetsialist ametikoht täitmata      
SOTSIAALOSAKOND  Kesk 15, Põlva
Osakonna juhataja Helen Metsma 799 9473;
5884 4140
helen.metsma@polva.ee kodanike vastuvõtt N 13-16.00
Sotsiaaltöö peaspetsialist Gerti Karilaid-Vidder 799 9474;
5301 3830;
5866 8496 (sots. transpordi tellimine)
gerti.karilaid-vidder@polva.ee kodanike vastuvõtt E, K 9-12.00 ja 13-16.00;
N 13-16.00; R 9-12.00
Lastekaitsespetsialist Anneli Masen-Tamm 799 9477;
504 5530
anneli.masen-tamm@polva.ee kodanike vastuvõtt E, K 9-12.00 ja 13-16.00;
N 13-16.00; R 9-12.00
Lastekaitsespetsialist Klarica Topper 799 9462
5302 1668
klarica.topper@polva.ee kodanike vastuvõtt E, K 9-12.00 ja 13-16.00;
N 13-16.00; R 9-12.00
Lastekaitsespetsialist Karin Suur 797 9307;
5871 7630
karin.suur@polva.ee vastuvõtt Mooste teenuskeskuses;
E 9-12.00; K 13-16.00
Sotsiaaltööspetsialist Terje Lihtsa 797 6386;
5196 6411
terje.lihtsa@polva.ee vastuvõtt Vastse-Kuuste teenuskeskuses;
E 9-12.00; N13-16.00
Sotsiaaltööspetsialist Külli Padar-Siim 799 9476;
5400 5954
kulli.padar-siim@polva.ee kodanike vastuvõtt E, K 9-12.00 ja 13-16.00;
N 13-16.00; R 9-12.00
Sotsiaaltööspetsialist Kaia Võrno

799 9496; 
517 3009

kaia.vorno@polva.ee kodanike vastuvõtt E, K 9-12.00 ja 13-16.00;
N 13-16.00; R 9-12.00
Sotsiaaltööspetsialist Katrin Hansing 527 0096 katrin.hansing@polva.ee vastuvõtt Tilsi teenuskeskuses;
T 13-16.00; R 9-12.00
Sotsiaaltööspetsialist ametikoht täitmata      
FINANTSOSAKOND  Keldrikaela tee 2, Mammaste
Osakonna juhataja Märt Eskor 799 9487;
516 5864
mart.eskor@polva.ee kodanike vastuvõtt T 10-12.00
Pearaamatupidaja Merike Matt 799 9481 merike.matt@polva.ee  
Raamatupidaja Terje Kaha 799 9482 terje.kaha@polva.ee  
Raamatupidaja  Eha Kamenik 799 9468 eha.kamenik@polva.ee  
Raamatupidaja  Malle Kivi 799 9483 malle.kivi@polva.ee  
Raamatupidaja Airi Tintso 799 9497 airi.tintso@polva.ee  
Raamatupidaja Kaie Tõruke 799 9483 kaie.toruke@polva.ee  
Raamatupidaja ametikoht täitmata      
Kassapidaja Eve Villik 799 9480 eve.villik@polva.ee  
Arenduse peaspetsialist Kaire Kalk 797 9371,
5301 4448
kaire.kalk@polva.ee kodanike vastuvõtt T 9-12.00; N 13-16.00
Arendusspetsialist Aivar Roop

797 9371; 
524 1039

aivar.roop@polva.ee kodanike vastuvõtt T 13-16.00; N 9-12.00
Eelarvespetsialist Hilje Kangron 797 9305 hilje.kangron@polva.ee