Teenistujad

13.08.18
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtt
Vallavanem Georg Pelisaar 799 9470 georg.pelisaar@polva.ee E 14–16.00; tel  799 9470
Abivallavanem Janika Usin 799 9479;
5332 7079
janika.usin@polva.ee T 10–12.00;
tel 5332 7079
Abivallavanem  Martti Rõigas 5304 1508 martti.roigas@polva.ee  
KANTSELEI  Kesk 15, Põlva
Vallasekretär Eliko Saks 799 9472;
514 7690
eliko.saks@polva.ee E 14–16.00
Sekretär Anne Siniaas 799 9470;
5883 6907
anne.siniaas@polva.ee  
Jurist Kaira Perv 799 9495;
5887 2230
kaira.perv@polva.ee T 10–12.00; K 13–15.00
Personalispetsialist Anu Olesk 799 9471;
5193 0549
anu.olesk@polva.ee  
Registrispetsialist Kaia Sillaste 799 9499 kaia.sillaste@polva.ee  
Teabespetsialist  Kristel Paats 797 9333 kristel.paats@polva.ee

Mooste teenuskeskuses 
E 9–12.00; K 13–16.00

Teabespetsialist Piia Roost

799 9342; 
521 8123

piia.roost@polva.ee Tilsi teenuskeskuses 
T 13–16.00; R 9–12.00
Teabespetsialist Liia Sulg 797 6382 liia.sulg@polva.ee Vastse-Kuuste teenuskeskuses
E 9–12.00; N 13–16.00
Teabespetsialist Ülle Saar 799 3970 ulle.saar@polva.ee Ahja teenuskeskuses
T 13–16.00; R 9–12.00
Avalike suhete spetsialist Annely Eesmaa 799 9494;
516 0435
annely.eesmaa@polva.ee Keldrikaela tee 2, Mammaste
Infotehnoloogia spetsialist Raul Raidla 5341 0088 raul.raidla@polva.ee Keldrikaela tee 2, Mammaste
Perekonnaseisuametnik Lea Leivo 799 9465; 
5786 0070
lea.leivo@polva.ee Kesk 15, Põlva, III korrus
Jurist ametikoht
täitmata
     
Arhivaar Kiira Talgre 5345 6479 kiira.talgre@polva.ee Keldrikaela tee 2, Mammaste
EHITUS-JA PLANEERINGUOSAKOND   Võru 1, Põlva
Osakonna juhataja Mihkel Kala 799 9469;
5199 2133
mihkel.kala@polva.ee N 13–16.00
Ehitusspetsialist Eneken Padar 799 9488;
5615 6686
eneken.padar@polva.ee T, N 9–12.00 ja 14–16.00
Ehitusspetsialist Jaan Purge 799 9464;
5837 0896
jaan.purge@polva.ee N 9–12.00 ja 13–16.00
Ehitusspetsialist Uno Kangro 799 9463;
517 7101
uno.kangro@polva.ee T 9–12.00 ja 13–16.00
Keskkonnaspetsialist Reelika Raig 799 9486;
5332 3061
reelika.raig@polva.ee E 10-12.00 ja 13-16.00
Maaspetsialist Tiivi Parts 799 9485;
520 1969
tiivi.parts@polva.ee K 9–12.00 ja 13–16.00
Maaspetsialist Remida
Aasamäe
799 9493 remida.aasamae@polva.ee T 9–12.00 ja 13–16.00
Geoinfospetsialist Kristi Pärn 799 9491;
5300 6548
kristi.parn@polva.ee  
Arhitekt Tiia Zuppur 799 9491;
5347 1669
tiia.zuppur@polva.ee T 9–12.00 ja 14–16.00
Taristuspetsialist Aigi Jänes 799 9478;
5305 0775
aigi.janes@polva.ee T 13–16.00
HARIDUS- JA KULTUURIOSAKOND   Kesk 15, Põlva
Osakonna juhataja Aigi Tiks

799 9490; 
528 1613

aigi.tiks@polva.ee T 9–11.00 ja N 15–16.00
Kultuurispetsialist Eve Sokk 799 9489 eve.sokk@polva.ee T 15-16.00 ja N 9–11.00
Spordi- ja tervisedenduse spetsialist

teenistussuhe

peatatud

     
Noorsootööspetsialist Annika Ladva 517 2799 annika.ladva@polva.ee  
Haridusspetsialist ametikoht
täitmata
     
SOTSIAALOSAKOND  Kesk 15, Põlva
Osakonna juhataja Helen Metsma 799 9473;
5884 4140
helen.metsma@polva.ee N 13–16.00
Sotsiaaltöö peaspetsialist Gerti Karilaid-Vidder 799 9474;
5301 3830;
gerti.karilaid-vidder@polva.ee E, K 9–12.00 ja 13–16.00;
N 13–16.00; R 9–12.00
Lastekaitsespetsialist Anneli Masen-Tamm 799 9477;
504 5530
anneli.masen-tamm@polva.ee E, K 9–12.00 ja 13–16.00;
N 13–16.00; R 9–12.00
Lastekaitsespetsialist Klarica Topper 799 9462; 
5302 1668
klarica.topper@polva.ee E, K 9–12.00 ja 13–16.00;
N 13–16.00; R 9–12.00
Lastekaitsespetsialist Karin Suur 797 9307;
5871 7630
karin.suur@polva.ee Mooste teenuskeskuses
E 9–12.00; K 13–16.00
Sotsiaaltööspetsialist Maarika Tikman 797 9380;
5196 6411
maarika.tikman@polva.ee Vastse-Kuuste teenuskeskuses
E 9–12.00; N 13–16.00
Ahja teenuskeskuses
T 13–16.00; R 9–12
Sotsiaaltööspetsialist Külli Padar-Siim 799 9476;
5400 5954
kulli.padar-siim@polva.ee E, K 9–12.00 ja 13–16.00;
N 13–16.00; R 9–12.00
Sotsiaaltööspetsialist Kaia Võrno

799 9496; 
517 3009

kaia.vorno@polva.ee E, K 9–12.00 ja 13–16.00;
N 13–16.00; R 9–12.00
Sotsiaaltööspetsialist Katrin Hansing 799 9466;
527 0096
katrin.hansing@polva.ee Tilsi teenuskeskuses;
T 13–16.00; R 9–12.00
Sotsiaaltööspetsialist ametikoht
täitmata
     
FINANTSOSAKOND  Keldrikaela tee 2, Mammaste
Osakonna juhataja Märt Eskor 799 9487;
516 5864
mart.eskor@polva.ee T 10–12.00
Pearaamatupidaja Merike Matt 799 9481 merike.matt@polva.ee  
Raamatupidaja Terje Kaha 799 9482 terje.kaha@polva.ee  
Raamatupidaja  Eha Kamenik 799 9468 eha.kamenik@polva.ee  
Raamatupidaja  Malle Kivi 799 9343 malle.kivi@polva.ee  
Raamatupidaja Airi Tintso 799 9497 airi.tintso@polva.ee  
Raamatupidaja Kaie Tõruke 799 9483 kaie.toruke@polva.ee  
Raamatupidaja Liilia Sisask 799 9341 liilia.sisask@polva.ee  
Kassapidaja Eve Villik 799 9480 eve.villik@polva.ee  
Arenduse peaspetsialist Kaire Kalk 797 9371,
5301 4448
kaire.kalk@polva.ee T 9–12.00; N 13–16.00
Arendusspetsialist Aivar Roop

797 9371; 
524 1039

aivar.roop@polva.ee T 13–16.00; N 9–12.00
Eelarvespetsialist Hilje Kangron 797 9305 hilje.kangron@polva.ee