2011

  • 10.detsembril toimusid Ülenurmes Eesti võistkondlikud meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises, kus harjutuses 40l õhupüstol naiste võistkond saavutas Põlva LSK II koha (Maire Tiisler, Mariliis Tiisler, Merje Tenso).
  • 10.detsembril toimus Mesikäpa Hallis TERE miniliiga noormeeste käsipallis,kus kokku osales 18 meeskonda.
    P-2001 saavutas Põlva SK1 võistkond I koha koosseisus:Ranar Pügi, Fred-Eric Kärblane, Raimond, Eric Jaanus, Kris Norman Lavrikov, Nikita Ossimov - treener Kalmer Musting.
    P-2003 saavutas Põlva SK 1 võistkond I koha koosseisus:Kermo Saksing, Lauri Land, Taavi Vool, Kaarel Tilk, Markus Pukson, Sten-Silver Tigas, Karl-Hannes Pallon - treener Rein Suvi.
  • 02.-04.detsembril toimusid Kehras Eesti karikavõistlused käsipallis noormeestele A-kl(1993 ja hiljem sündinud).
    I koha saavutas Põlva Spordikooli 1 võistkond koosseisus:Harri Oberg, Indrek Neeme,Tõnu Jõks,Tauri Treier,Samuel Puna, Daaniel Ipsberg, Lauri Lammertson, Rando Tamm, Kaarel Kõiv.Treenerid Kalmer Musting ja Rein Suvi.
    II koha saavutas Põlva Spordikooli 2 võistkond:Henri Hiiend,Robin Oberg, Mihkel Muld, Hendrik Varul, Taavi Tilgre, Alvar Tint, Raiko Rudissaar, Andreas Rikken, Kristjan Salundi, Marius Viitkar,  Kevin Klimov,Sander Mandel. Treenerid Kalmer Musting ja Rein Suvi.
  • 49.Martin Kleini mälestusvõistlused vabamaadluses Viljandis 03.detsember.
    Osalejaid oli Eestist,Lätist,Leedust ja Venemaalt.Kuni 26kg kehakaalus saavutas Karmo Mõtus III koha.Kuni 29kg kehakaalus Hanno Käärik 5 koht.
    Kuni 53kg Meelis Valge I koht.Kuni 60kg kehakaalus Mart Tigas 5 koht.Kuni 66kg kehakaalus Kevin Rein II koht.Kuni 74kg kehakaalus Hannes Käärik II koht ja Aimur Sarapik 5 koht.
  • 40l õhupüss poisid - Jürgen-Johannes Jüriöö 6.koht
    40l õhupüstol tüdrukud - Stella Rõbakov 6.koht
    40l lamades poisid- Jürgen-Johannes Jüriöö 6.koht
    30x10l standard poisid - Ahto Rööpmann 6.koht
    30l ringmärk spordipüstol tüdrukud- Sirle Tenso 6.koht
    30l ilmuv märk spordipüstol tüdrukud - Sirle Tenso 5.koht

  • 27. novembril toimusid Põltsamaal Eesti meistrivõistlused vabamaadluses õpilastele. Kuni 66kg kehakaalus saavutas Kristjan Kindsiveer II koha, kuni 73kg Hannes Käärik I koha, kuni 85kg jagasid III kohta Karl Kungus ja Evo-Richard Lode.
    Võistkondlikus arvestuses saavutasid Põlva Spordikooli võistlejad III koha.

  • Põlvas toimusid 19.-20.november Eesti B-klassi esivõistlused laskmises, kus saavutas Stella Rõbakova II koha harjutuses tütarlaste 30l ringmärk spordipüstol.
    Põltsamaal toimus 19.novembril Nublust Nabiks finaal maadluses.Kuni 73kg kehakaalus saavutas Hannes Käärik I koha.Kuni 85kg kehakaalus saavutas Evo-Richard Lode II koha ja Karl Kungus III koha.

  • 12.novembril toimusid Viljandis Baltimaade karikavõistlused vabamaadluses.
    Kuni 26kg kehakaalus saavutas Karmo Mõttus III koha
    kuni 29kg kehakaalus Hanno Käärik II koht ja Peeter Pragi III koht
    kuni 53kg kehakaalus Meelis Valge III koht


  • XXXII Vooremaa auhinnavõistlused vabamaadluses. Nublust Nabiks V seeriavõistluse VI etapp Jõgeval 23.oktoober 2011
         kehakaalus kuni 26kg Karmo Mõtus II koht
         kuni 29kg Hanno Käärik III koht
         kuni 73kg Hannes Käärik I koht
         kuni 85kg Evo-Richard Lode III koht

  • Euroopa juunioride meistrivõistlustel laskmises saavutas spordipüstoli harjutuses Peeter Olesk väga tubli 5. koha.
  • Mati Mark´i 3.mälestusvõistlustel Männiku lasketiirus saavutas harjutuses 60lasku lamades meeste arvestuses Siim Tirp I koha.
  • Eesti juunioride MV saavutas Mariliis Tiisler II koha.
  • Ilgonis Freimanise II memoriaal 24.-25.september Dobele(Lätis) võistlused laskmises.
         30+30 spordipüstol naised Mariliis Tiisler II koht 533 silmaga ja Merje Tenso 4. koht 526 silmaga.
         30+30 spordipüstol mehed Peeter Olesk 5. koht 566 silmaga ja Mihkel Kasemets 13. koht 530 silmaga
         40lasku õhupüstolist naised Merje Tenso 5. koht ja Mariliis Tiisler 9. koht
         40lasku õhupüstolist mehed Peeter Olesk 8. koht ja Mihkel Kasemets 19. koht

  • 09.oktoobril toimus esimene etapp TERE miniliiga käsipallis noormeestele Kehra Spordihoones
         P 2001 saavutas Põlva SK 1 võistkond I koha koosseisus: Raimond-Eric Jaanus, Ranar Pügi, Fred-Eric Kärblane, Nikita Ossimov, Kris-Norman Lavrikov, Roland Kund, Erko Vanahunt - treener Kalmer Musting.
         P 2003 saavutas Põlva SK 1 võistkond III koha koosseisus:Kermo Saksing, Lauri Land, Taavi Vool, Romet   Kund, Reno Meriroos - treener Rein Suvi

  • 08.oktoobril toimusid Põlva maakonna meistrivõistlused orienteerumises Saarjärvel tavarajal.
         M12 Villu Serv II koht
         N12 Kelly Mattus I koht, Helle Leis II koht, Johanna Laanoja III koht
         N14 Kristel Sibul I koht
         N18 Madli-Johanna Maidla II koht, Marianne Möller III koht

  • Võistlus Nublust Nabiks noorte vabamaadluses 24.september Võhmas
         26kg kehakaalus Karmo Mõtus III koht
         29kg kehakaalus Hanno Käärik II koht
        47kg kehakaalus Simo Sepp II koht
        73kg kehakaalus Hannes Käärik I koht
        85kg kehakaalus Evo Richard Lode I koht
        Karl Kungus II koht

  • Noorsoo käsipalliturniir Põlva Cup 2011 01.-02.oktoober
        P-1999 saavutas Põlva SK1 I koha koosseisus: Alfred Timmo, Martti Vaino, Martten Piirilaht, Eedi Jäger, Mathias Rebane, Keiro-Peeter Kottisse, Karl Kannik, Tõnis Kase, Jaanus-Peeter Rüütli, Marken Järv - treener Kalmer Musting
       P-1995 saavutas Põlva SK1 I koha:Robin Oberg, Henri Hiiend, Mihkel Muld, Hendrik Varul, Karl-Magnus Rebane, Kaldin Raidväli, Henry Mandel, Raivo Rudissaar - treener Rein Suvi.
      Põlva SK2 II koha:Gabriel Usin, Tarmo Salundi, Siimo Tigasson, Erki Kannik, Klaus-Peeter Rüütli, Remy Rõbakov, Priit Pihus, Randy Soosaar, Roland Soosaar, Andree Laas - treener Rein Suvi.

  • XXIII Suunto Games 24.-25.september Sõmerpalus. Kahe päeva kokkuvõttes: M12TR Esko Vanahunt II koht, Ralf Hõim III koht
         M8NR Mattias Maidla II koht
         M9NR Dainis Männiste II koht
         M14B Roger Koosa II koht
         N10TR Lorely Kõrvel III koht
         N12 Helle Leis II koht
         N12TR Kelli Nurm I koht, Laura-Liis Kütt II koht
         N14 Kristel Sibul I koht
         N16 Lumileid Hälvin III koht
         N18 Madli-Johanna Maidla II koht, Marianne Möller III koht

  • 05.-06.august toimus A-klassi (U-18) Balti maavõistlus Jekabpilsis,kus Ben-Ruuben Kaljuvee saavutas kaugushüppes II koha ja Merili Ilves kõrgushüppes III koha.

  • 48.Tapa Karikavõistlus käsipallis 10.septembril 2011
         1998 sünd. saavutasid I koha Põlva SK noormehed koosseisus: Carl-Eric Uibo, Sander Sarapuu, Robin Sillamäe, Kristo-Siim Vidrik, Marvin Liblik, Markel Veiko, Martti Vaino, Tõnis Kase, Michael Pärna, Martten Piirilaht, treener Kalmer Musting.
        2000 sünd. saavutasid I koha Põlva SK noormehed koosseisus:Taniel Sermat, Alfred Timmo, Mathias Rebane, Christofer Viilop, Karl Kannik, Raimond-Eric Jaanus, Jaanus-Peeter Rüütli, Kevin Klaus,Fred-Eric Kärblane, Kris-Norman Lavrikov, Robin Vinne, Kristo Toom, Sander Nemvalts, treener Kalmer Musting.

  • 03.septembril 2011 toimusid Raplas Eesti meistrivõistlused orienteerumisjooksu sprindis,kus N14 klassis saavutas Kristel Sibul I koha .
         Eesti MV orienteerumisjooksu tavarajal N14 klassis hõbemedal Kristel Sibul, M20 pronks Raido Mitt.     Teatejooksus said kuldmedalid 14/16 klassi tüdrukud: Karoliina Sikkal, Getter Matto ja
Kristel Sibul. Eelmise aasta hõbemedalit kordasid 18/20 klassi noormehed sama koosseisuga: Rene, Marten ja Raido.

  • 23. Koprakarikas ja Eesti-Läti orienteerumisliiga 8,9 ja 10 etapp 12.-14.august 2011 Koorastes.
         M9NR Dainis Männiste II koht, M12A Villu Serv I koht ja Kristofer Pähklepa III koht
        M12TR Ralf Hõim I koht ja Martin Sults II koht, M16B Ander Adamson II koht, N10NR Kairiin Märtson III  koht, N12TR Kelli Nurm I koht, N14A Kristel Sibul I koht.

  • Rannakäsipalli teine etapp toimus 13. augustil 2011 Tartus Emajõe ääres. Kahe etapi kokkuvõttes peeti üldarvestust ja selgusid rannakäsipalli meistrid.
         P2000
         2. Põlva SK 1 – 190 punkti Karl Kannik, Christofer Viilop, Jaanus-Peeter Rüütli, Mathias Rebane, Alfred  Timmo, Mirko Sulamägi treener Kalmer Musting
         3. Põlva SK 3 – 180 punkti - Raimond- Eric Jaanus, Fred-Eric Kärblane, Ranar Pügi, Nikita Ossimov, Kris-Norman Lavrikov, Erko Vanahunt, Roland Kund treener Kalmer Musting

        P1998
        2. Põlva SK 1 195 punkti - Sander Sarapuu, Marvin Liblik, Kristo-Siim Vidrik, Carl-Eric Uibo, Robin Sillamäe, Kristo Aid, Michael Pärna treener Kalmer Musting

        P1996
        1. Põlva SK 1 200 punkti –Eesti meister rannakäsipallis poiste 1996 vanuseklassis-
Tarmo Salundi, Siimo Tigasson, Roland Soosaar, Randy Soosaar, Gabriel Usin, Andry Aust, Hardi Põder treener Rein Suvi

       P1994
       1. Põlva SK 1 195 punkti – Eesti rannakäsipalli meister poiste 1994 vanuseklassis-
Alvar Tint, Raiko Rudissaar, Henri Hiiend, Andreas Rikken, Taavi Tilgre, Hendrik Varul treener Rein Suvi

  • Noorte rannavollel Võrus 18-19.juuni 2011.a saavutasid U16(1996 ja hiljem sünd.) tüdrukute arvestused Andra Villems ja Ingris Suvi III koha
  • Noorte rannavollel Tartus 09-10.juuli saavutasid samuti Andra Villems ja Ingris Suvi III koha
         Treener Ingrid Mandel

  • Eesti noorsoo ja juunioride meistrivõistlused kergejõustikus Rakveres 05-06.juuli 2011.a.
         MJ teivashüppes saavutas Gerret Kivirand III koha tulemusega 4.20
         MJ kõrgushüppes saavutas Gerret Kivirand III koha tulemusega 1.93

  • Eesti MV 2011 01-03.juulil Elvas
         30+30l spordipüstol meesjuunioride arvestuses saavutas Peeter Olesk I koha ja Mihkel Kasemets III koha
         60l lamades meesjuuniorid - Siim Tirp III koht
         olümpiakiirlaskmine meesjuuniorid - Peeter Olesk I koht, Mihkel Kasemets 4.koht
         standardpüstol 60 l meesjuuniorid- Peeter Olesk II koht

  • Eesti MV rattaorienteerumises toimusid 11.-12.06 Harglas
         Pronksmedal: N18 lühirada Kärt Kürsa (elu esimene medal eestikatelt), N18
         tavarada Marianne Möller

  • 15-21.juuni osalesid Põlva Spordikooli noored käsipallurid Rootsis Eken Cup
2011 võistlustel. Poisid 2000 saavutasid I koha koosseisus: Christofer Viilop, Alfred Timmo, Karl Kannik, Mathias Rebane, Jaanus-Peeter Rüütli, Kevin Klaus, Taniel Sermat, Kristo Toom, Sander Nemvalts, Robin Vinne, Karl Kivisild ja Mirko Sulamägi.Treener Kalmer Musting
        Poisid 2001 saavutasid samuti I koha:Ranar Pügi, Raimond-Eric Jaanus, Fred-Eric Kärblane, Kris-Norman Lavrikov, Nikita Ossimov, Erko Vanahunt, Roland Kund.Treener Kalmer Musting

  • 24.juunil 2011 Plzenis juunioride rahvusvahelistel võistlustel laskmises saavutas Peeter Olesk spordipüstoli harjutuses 572 silmaga 9 koha.

  • 05.juunil toimusid Läti Meistrivõistlused orienteerumises tavarajal, kus M12 vanuseklassis saavutas Villu Serv III koha.

  • 42.Georg Hackenschmidti mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses Tartus EMÜ Spordihoones.
        Kadetid kuni 50kg kehakaalus Meelis Valge I koht
        kuni 69kg kehakaalus Kevin Rein III koht
        kuni 100kg Rasmus Kork III koht

  • 28.mail toimusid Männiku lasketiirus Eesti noorte meistrivõistlused laskmises.
        30lasku vabapüstol Peeter Olesk I koht ja Mihkel Kasemets III koht.
        30+30lasku spordipüstol Mihkel Kasemets III koht
        Olümpiakiirlaskmine Mihkel Kasemets I koht ja Peeter Olesk II koht
        60lasku lamades Siim Tirp I koht
        3x20 lasku standard Siim Tirp II koht
        30+30 lasku poiste võistkondlikus arvestuses saavutas Põlva Spordikooli võistkond II koha koosseisus   Peeter Olesk, Mihkel Kasemets, Hans Leis.

  • Põlva Päevade raames toimunud vabamaadlusturniiril saavutas kuni 46kg kegakaalus Meelis Valge I koha;kuni 66kg kehakaalus Kevin Rein III koha; kuni 74kg kehakaalus Elar Hani I koha ja 84 kg kehakaalus Taavi Tähemaa I koha,Ragnar Tamm II koha, Tiit Tiitson III koha.

  • 20-22.mai Männiku lasketiirus toimunud Eesti-Soome juunioride maavõistluse laskmises võitis Eesti esindus. Individuaalselt oli Eesti koondises parim Peeter Olesk, kes saavutas olümpiakiirlaskmises I koha, 20+20+20 lasku spordipüstolist I koha ja 30+30 lasku spordipüstolist I koha. 60lasku õhupüstolist oli Peeter Olesk teine ja 60 lasku vabapüstolist kolmas. Mihkel Kasemets saavutas olümpiakiirlaskmises III koha, 60lasku õhupüstolist III koha.

  • Küllo Kõivu XIII mälestusvõistlused vabamaadlusas 21.mai Viljandis
         60kg kehakaalus saavutas Jaanus Arulepp III koha
         84kg kehakaalus saavutas Karl Kungus III koha

  • Eesti meistrivõistlused orienteerumises lühirajal 14.mail Krootusel
         N14 klassis Kristel Sibul III koht

  • 2011 Põhjamaade meistrivõistlused kreeke-rooma maadluses 13-15.mai Tallinnas
         Meelis Valge saavutas kuni 46kg kehakaalus III koha

  • 13-15.mai 2011 toimus Tartus noormeeste D vanuseklassi Eesti meistrivõistluste teine etapp käsipallis.Lõppjärjestuses saavutas I koha Põlva Spordikool 1 võistkond koosseisus:Kristo Aid, Keiro Peeter Kottise, Tõnis Kase, Marvin Liblik, Martten Piirilaht, Michael Pärna, Rait Erik Rüütli, Sander Sarapuu, Robin Sillamäe, Carl Eric Uibo, Martti Vaino, Markel Veiko, Kristo-Siim Vidrik - treener Kalmer Musting

  • 08.mail toimus XXXIV Lõuna-Eesti Karikavõistlus orienteerumises Krootuse-Janukijärve.
         M12 Villu Serv I koht, Kristo Sirk II koht
         M20 Rene Post III koht
         N12 Kelly Mattus II koht
         N14 Kristel Sibul I koht
         Getter Matto III koht
         N16 Lumileid Hälvin II koht
         N18 Marianne Möller III koht

  • ILVES-3 orienteerumises Selgisel 29.aprill-01.mai 2011.a.
         Kolme päeva kokkuvõttes saavutatud kohad:
         M12A Villu Serv I koht, Siim Helmoja III koht
         M12B Kevin Jaaska I koht, Ralf Hõim II koht, Karl Jürgen Pall III koht
         N12B Kelli Nurm III koht
         N14A Kristel Sibul II koht

  • 2011 Eesti Meistrivõistlustel käsipallis noormehed B klass(1994 ja hiljem sünd.) tuli kokkuvõttes Eesti meistriks Põlva Spordikooli 1 võistkond koosseisus:Andreas Rikken, Taavi Tilgre, Alvar Tint, Henri Hiiend, Robin Oberg, Mihkel Muld, Marius Viitkar, Hendrik Varul, Ragnar Käsk, Kevin Klimov, Kaarel Raidmets, Erki Kannik, Karl-Magnus Rebane, Jürgen Adamson. Treener Rein Suvi.
        Teise koha saavutas Põlva Spordikool 2 võistkond koosseisus Tarmo Salundi, Siimo Tigasson, Remy Rõbakov, Priit Pihus, Gabriel Usin, Andry Aust, Martin Ahvenainen, Kristjan Salundi, Sander Mandel, Raiko Rudissaar, Roland Soosaar, Ander Sõrmus, Samuel Puna, Hardi Põder. treener Rein Suvi.

  • Mesikäpa minikäsipallimängudel 2011 Tapal saavutasid T 2000 Põlva Spordikooli tüdrukud III koha koosseisus:Teele Ustal, Merilyn Lill, Rutt Kahre, Maarja Kongi, Gendra Vahtra, Selma Rein, Anheelika Lodesson, Liisa Teppo. Treener Maie Utt.

  • 23-24.aprill toimusid Mesikäpa minikäsipallimängud 2011 Tapal.Lõppjärjestuses saavutas P 1999 Põlva Spordikooli meeskond I koha koosseisus:Martti Vaino, Tõnis Kase, Keiro-Peeter Kottisse, Martten Piirilaht, Marken Järv, Eedi Jäger - treener Kalmer Musting.
         P 2000 Põlva Spordikool 1 saavutas I koha:Karl Kannik, Alfred Timmo, Christofer Viilop, Mathias  Rebane, Jaanus-Peeter Rüütli, Sander Nemvalts - treener Kalmer Musting.
        P 2001 Põlva Spordikool I koht:Ranar Pügi, Fred-Eric Kärblane, Nikita Ossimov, Roland Kund, Kris-Norman Lavrikov, Raimond-Eric Jaanus, Erko Vanahunt, Reiko Kottisse - treener Kalmer Musting.

  • Eesti meistrivõistlused kreeke-rooma maadluses kadettidele Väike-Maarjas 23.aprillil 2011.a.
         kuni 46kg kehakaalus saavutas Meelis Valge I koha
         kuni 63kg kehakaalus Kevin Rein II koht
         kuni 85kg kehakaalus Gardo Ojamaa III koht

  • 15-17.aprill toimusid Tapa Spordikeskuses noormeeste C vanuseklassi (1996 ja hiljem sünd.) Eesti meistrivõistlused II etapp käsipallis. Lõppjärjestuses saavutas Põlva Spordikooli 1 võistkond II koha koosseisus: Tarmo Salundi, Siimo Tigasson, Remy Rõbakov, Priit Pihus, Gabriel Usin, Andry Aust, Martin Ahvenainen, Kaarel Raidmets, Elar Vanahunt, Jürgen Adamson, Hardi Põder, Roland Soosaar, Erki Kannik,A nder Sõrmus. Treener Rein Suvi. Turniiri parimaks mängijaks valiti treenerite ettepanekul Tarmo Salundi Põlva Spordikool 1 meeskonnast.

  • Eesti Meistrivõistlused vabamaadluses kadettidele 09.aprill Viljandimaal.
         42kg kehakaalus saavutas Simo Sepp III koha
         46kg kehakaalus Meelis Valge I koht
         63kg kehakaalus Kevin Rein I koht
         85kg kehakaalus Gardo Ojamaa III koht

  • XXXVII Põlva karikavõistlused laskmises 10.aprill
        40l õhupüstol naised Merje Tenso III koht, olümpiakiirlaskmine mehed Peeter Olesk I koht

  • TERE miniliiga käsipallis noormeestele 09.aprill Viljandis.
         P2001 võitis Põlva Spordikooli võistkond koosseisus:Ranar Pügi, Fred-Eric Kärblane, Raimond-Eric Jaanus, Nikita Ossimov, Kris-Norman Lavrikov, Roland Kund, Erko Vanahunt, Reiko Kottisse. Treener Kalmer Musting. P2000 võitis Põlva Spordikooli 1 võistkond koosseisus:Christofer Viilop, Alfred Timmo, Mathias Rebane, Karl Kannik, Mirko Sulamägi, Jaanus-Peeter Rüütli. Treener Kalmer Musting

  • 03.aprillil toimus Sõmeru karikas tütarlaste (2000 sündinud) käsipallis.Põlva Spordikooli 1 võistkond saavutas III koha koosseisus:Teele Utsal, Merilyn Lill, Selma Rein, Maaria Kongi, Laura Noormets, Kristi Lodeson, Anne-Mai Pihlap, Rutt Kahre.Treener Maie Utt.

  • Eesti noorte meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises 02.aprill Haapsalus.
         40l õhupüstol poisid Peeter Olesk II koht
         40l õhupüstol tüdrukud Merje Tenso I koht
         40l õhupüstol poisid võistkondlik Põlva Spordikool III koht(Peeter Olesk,Mihkel Kasemets,Hans Leis)

  • 01-03.aprill 2011 Põlvas peeti Eesti meistrivõistlused käsipallis noormehed A klass II etapp. Eesti meistriks tuli Põlva Spordikooli 1 võistkond koosseisus:Ardo Puna, Priit Jõks, Tõnu Jõks, Risto Salla, Kaarel Kõiv, Indrek Neeme, Karl-Erich Kähr, Kristen Int, Kristen-Mikk Vidrik, Harri Oberg, Tauri Treier, Samuel Puna, Daaniel Ipsberg, Rando Tamm. Treener Kalmer Musting.


  • 19.märtsil 2011 toimusid Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus Võru spordihoones.
         PA kaugushüppes saavutas I koha Ben-Ruuben Kaljuvee tulemusega 6.61
         TA kõrgushüppes saavutas I koha Merili Ilves tulemusega 1.65

  • ETV-Swedbanki noorte karikasarja 2011 kokkuvõte.
         M11 Jaanus Peeter Rüütli 11 koht
         M15 Siim Villako 11 koht
         N11 Karoli Villako II koht
         N13 Johanna Treier I koht, Marimal Tilk 6. koht
         N14 Anette Kasemets 4. koht
         N15 Epp Maidla 11. koht
         N16 Jaanika Kopli 9. koht

  • Selle aasta naiste käsipallimeistrivõistlustel osales kolm naiskonda, kes mängisid üks kord kodus ja üks kord võõrsil omavahel läbi. 20.märtsil mängiti Mesikäpa Hallis viimane naiste meistrivõistluste mäng, kus omavahel kohtusid Põlva Spordikool ja SK Reval-Sport. Mängu võitis Põlva Spordikooli naiskond tulemusega 32-29. 2011 Eesti meister naiste käsipallis – Põlva Spordikool koosseisus: Liia Konks, Kai Utt, Katrin Karuauk, Triin Neps, Kristiina Piksööt, Kaisa Kahem, Age Utt, Janeli Patrail, Helena Anijalg, Edi Luuk-Luuken, Eva-Maria Sepp, Kairit Kährik, Kristi Peedomaa, Hanna Rein, Maarja Sõukand, Triin Tilgre, Virgi Sokk, Margit Lehiste. Peatreener Maie Utt, treener Tamur Tensing.

  • XXXIV Jaan Jaago rahvusvahelised mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses Luunjas 19.märts
        63kg kehakaalus Kevin Rein I koht
        85kg kehakaalus Evo-Richard Lode III koht
       100kg kehakaalus Rasmus Kork III koht

  • 13.märtsil toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel murdmaasuusatamises teatesõidus saavutasid N14 vanuseklassis Põlva Spordikooli tüdrukud I koha koosseisus:Anette Kasemets, Marimal Tilk ja Johanna Treier.

  • ETV-Swedbanki noorte suusasarja V etapp Valgehobusemäel 19. märts
         Klassikatehnika eraldistardid. Märgin ära kaheksa esimest.
         M11 Jaanus Peeter Rüütli 7.koht
         N11 Karoli Villako II koht
         N13 Marimal Tilk 7.koht
         N14 Anette Kasemets 5.koht

  • Eesti noorte meistrivõistluste IV etapp murdmaasuusatamises 12 märts Mõedakul.
          N16 Epp Maidla 7.koht, Jaanika Kopli 8.koht
          N14 Johanna Treier 4.koht
          Anette Kasemets 7.koht

  • Eesti Meistrivõistlused vabamaadluses juunioritele 12. märtsil Põltsamaal
        50kg kehakaalus Meelis Valge III koht
        66kg kehakaalus Kevin Rein III koht
        74kg kehakaalus Siim Salomon II koht


  • 05.-06.märts toimus Rahvusvaheline käsipalliturniir Viljandi Paadimees 2011 1999.a. ja hiljem sündinud poistele.Turniiri võitis Põlva Spordikooli 1 võistkond koosseisus: Martti Vaino, Keiro-Peeter Kottisse,Tõnis Kase, Martten Piirilaht, Alfred Timmo, Mathias Rebane, Karl Kannik, Eedi Jäger,  Marken Järv, Robin Vinne. Võistkonna parimaks tunnistati Martti Vaino.Treener Kalmer Musting

  • Eesti meistrivõistlused suusaorienteerumise märketeates 06.märts Jõulumäel.
         M18-20 saavutas II koha Põlva Spordikool: Oliver Jõgeva, Marten Vunukainen, Taaniel Tooming
         N14-16 saavutas III koha Põlva Spordikool 1 : Kristel Sibul, Lumileid Hälvin, Karoliina Sikkal.

  • Noorte vabamaadluse seeriavõistlus Nublust Nabiks V etapp 05.märts Rakveres.
         42kg kehakaalus Simo Sepp II koht
         73kg kehakaalus Hannes Käärik I koht
         85kg kehakaalus Evo Richard Lode I koht, Karl Kungus III koht


  • ETV-Swedbanki noorte suusasari 2011 IV etapp(suusakross) toimus 25.veebruaril Mammastes.
         M11 Kristjan Lusti III koht, Jaanus Peeter Rüütli 5. koht
         N11 Karoli Villako I koht
         N13 Johanna Treier I koht
         N14 Anette Kasemets I koht
         N16 Jaanika Kopli 5. koht

  • Nublust Nabiks V noorte vabamaadluse seeriavõistlus 20.veebruaril Paides
         73kg kehakaalus Hannes Käärik I koht
         85kg kehakaalus Evo Richard Lode I koht, Karl Kungus III koht

  • Eesti meistrivõistlused suusaorienteerumises 12-13.veebruar Holstre-Pollis
         Lühirada: M14 Villu Serv III koht
         N14 Kristel Sibul III koht

  • Eesti õpilaste meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses Lähte Spordihoones 12.veebruar- kuni 66kg kehakaalus saavutas I koha Hannes Käärik ja kuni 85kg kehakaalus saavutas III koha Karl Kungus.

  • ETV-Swedbanki noorte suusasarja III etapp toimus 13.veebruaril Haanjas klassika ühisstardid.N11 Karoli Villako III koht, N13 Johanna Treier II koht, Marimal Tilk 8 koht, N14 Anette Kasemets 5 koht
         N15 Epp Maidla 7 koht

  • 11.-13.veebruar 2011 toimus Kehra Spordihoones noormeeste B-klassi Eesti meistrivõistluste I etapp.Selle etapi järel juhib Põlva Spordikooli 1 meeskond 14 punktiga ja teisel kohal on Põlva Spordikooli 2 meeskond 12 punktiga.Treeneriks on Rein Suvi.

  • 04.-06. veebruar 2011 toimus Aruküla Spordihoones noormeeste D klassi Eesti meistrivõistluste esimene etapp käsipallis. Kolmel päeval toimusid käsipallivõistlused, kus osalesid 1998 ja hiljem sündinud noormeeste võistkonnad.

  • Eesti meistrivõistlused vabamaadluses 05. veebruar 2011 Viljandis
         55kg kehakaalus saavutas Meelis Valge 5 koha
         66kg kehakaalus saavutas Elar Hani I koha, Mart Tigas 5.koha

  • Eesti juunioride MV laskmises õhkrelvadest 29.jaanuaril 2011 Raplas
         40lasku õhupüstol naisjuuniorid :Mariliis Tiisler III koht, Merje Tenso 5.koht
         60lasku õhupüstolist meesjuuniorid: Mihkel Kasemets 4.koht, Peeter Olesk 6.koht

  • Tallinnas 22-23.jaanuar toimunud Eesti noorte A-ja B-vanuseklassi kergejõustiku meistrivõistlustel tuli A-vanuseklassi neidude kõrgushüppes võitjaks Merli Ilves tulemusega 1.64. A-vanuseklassi noormeeste kaugushüppes saavutas Ben-Ruuben Kaljuvee 4koha tulemusega 6.55.

  • II Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse auhinnavõistlused vabamaadluses 29-30.jaanuar 2011.
         46kg kehakaalus Meelis Valge I koht
         63kg kehakaalus Kevin Rein II koht, Renee Sikk III koht
         69kg kehakaalus Hannes Käärik I koht
         85kg kehakaalus Gardo Ojamaa II koht

  • Põlva Spordikooli XXV lahtised meistrivõistlused laskmises 22-23.jaanuar
  • 30 lasku lamades noormehed: I Jürgen-Johannes Jüriöö, II Siim Tirp, III Tarvi-Karlos Jens
         30 lasku lamades neiud: I Lisete Vals, II Daiva Soodla
         3x10 lasku noormehed: I Siim Tirp, II Ahto Rööpmann, III Keio Hiiesalu
         3x10 lasku neiud: I Daiva Soodla, II Lisete Vals
        40 lasku õhupüssist neiud: III Lisete Vals
        40 lasku õhupüssist noormehed: I Siim Tirp, II Ahto Rööpmann, III Jürgen-Johannes Jüriöö
        40 lasku õhupüstol neiud: I Mariliis Tiisler, II Merje Tenso, III Marge Harkmann
        40 lasku õhupüstol noormehed: I Peeter Olesk, II Mihkel Kasemets, III Hans Leis
        20+20 spordipüstol neiud: I Mariliis Tiisler, II Merje Tenso, III Marge Harkmann
        20+20 spordipüstol noormehed: I Peeter Olesk, II Mihkel Kasemets, III Hans Leis
        Olümpiakiirlaskmine 30 lasku: I Peeter Olesk, II Mihkel Kasemets, III Juss Jäger

  • 22.jaanuaril toimusid Põlva Spordikooli auhinnavõistlused vabamaadluses.
        26kg kehakaalus saavutas Hanno Käärik II koha, 42kg kehakaalus Simo Sepp III koht, 46kg kehakaalus Meelis Valge I koht, Taavi Käärik III koht, 60kg kehakaalus Kevin Rein I koht, Renee Sikk II koht, 66kg kehakaalus Hannes Käärik I koht, Siim Salomon II koht, 74kg kehakaalus Janno Surva II koht, Aimor Sarapik III koht, 84kg kehakaalus Gardo Ojamaa II koht, Evo Lode III koht

  • 15-16.jaanuar 2011 Põlva lahtised meistrivõistlused suusaorienteerumises Hatikul.
  • Sprint: M12 Villu Serv II koht, N12 Kelly Mattus I koht, Helle Leis II koht, N16 Lumileid Hälvin II koht.
         Tavarada: M12 Villu Serv II koht, N12 Kelly Mattus I koht.

  • ETV-Swedbanki noorte suusasarja 16. hooaeg. I etapp toimus 30.detsembril 2010.a Pannjärvel.
          N11 Karoli Villako I koht, N13 Johanna Treier I koht, Marimal Tilk 5 koht, N14 Anette Kasemets 4 koht

  • ETV-Swedbanki noorte suusasari 2011 II etapp sprint vabatehnikas 09.jaanuar Holstre-Pollis.
         N11 Karoli Villako II koht, N13 Johanna Treier I koht, Marimal Tilk 4. koht, N14 Anette Kasemets
         8. koht, N15 Epp Maidla 10. koht, M15 Siim Villako 8. koht, N16 Jaanika Kopli 8. koht.
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee