« Tagasi

Esimesed stardid Põlva kaasajastatud staadionil annab Maicel Uibo

Esmaspäeval, 8. oktoobril antakse esimesed stardid  uuenduskuuri läbinud Põlva linna staadionil ja püstitatakse ka esimesed staadionirekordid. Võistlejaid tulevad innustama selsamal staadionil oma esimesed treeningud teinud maailma üks parimaid kümnevõistlejaid Maicel Uibo ja tema abikaasa, olümpiavõitja Shaunae Miller-Uibo.

„Põlva on läbi ajaloo olnud tugev sportliku vaimu kandja ja siit on sirgunud palju sporditähti väga erinevatel aladel. Väga tänuväärne on, et meie viimase aja säravaim täht – Maicel Uibo ei pea paljuks tulla ja innustada väikese Põlva noori jätkuvalt meie kodukohta ja ka oma elu suuremaks tegema just sportlike saavutuste kaudu. Tähesärtsu ja sära toob staadionile ka tema olümpiavõitjast abikaasa Shaunae, kes esimestele võitjatele medalid kaela riputab," ütles Põlva abivallavanem Janika Usin

Jooksuvõistluse TÄHTEDE JOOKS võistlusdistantsiks on staadioniring – 400 m ja võistlema on oodatud A, B, C, D, E, juunioride ja täiskasvanute vanuseklassi jooksjad. Võistlemine tuleb registreerida 5. oktoobriks aadressil polvasport@gmail.com.

Tähtede jooksu eesmärgiks on populariseerida kergejõustiku harrastamist ning kohtuda Põlvast sirgunud Uibo ja tema olümpiavõitjast abikaasaga.

 

Teate koostas:
Annely Eesmaa
Avalike suhete spetsialist
Põlva Vallavalitsus
799 9494; 516 0435