« Tagasi

Põlva Serviti pääses karikavõistluse 2. ringi

Põlva Serviti mängis karikavõistluse 1. ringi korduskohtumises HC Kehra Horizon Pulp&Paperiga viiki 32:32 (14:15), kuid esimesest mängust saadud kümne väravaline edu viis Eesti Karikavõistluse 2. ringi väravatevahega 64:54 just Põlva Serviti.

" Mäng oli vaevaline ja viik ei tulnud lihtsalt. Kiirus on kadunud, " võttis mängus neli väravat visanud Kristjan Muuga mängu lühidalt kokku.

Kui karikavõistluse esimene kohtumine vanade rivaalide Põlva Serviti ja HC Kehra Horizon Pulp&Paperi vahel oli väga närviline ning seda iseloomustasid ka ohtrad 2-minutlised karistused, siis korduskohtumisel oli mängupilt küll rahulikum, kuid mängu kvaliteediga peatreener ega ka mängijad ise rahule ei jäänud.

Kalmer Musting selgitas, et meeskonnal on küll rünnakul kiirus olemas, kuid kaitsesse tagasituleku kiirus on kadunud. Samas põhikoosseisus olnud mehed tegid mängus neilt oodatava tulemuse ära. "Meie seis ei ole täna hea. Kaks mängijat on vigastusega väljas ja eks see võtab mängus teatuid käike vähemaks. Muidugi oleks tahtnud kodusaalis võita, kuid mängu tulemus on õiglane ja täna domineeris Kehra meie üle, " andis Musting kokkuvõtliku hinnangu mängule.

Korduskohtumises panustasid väravatega: Henri Sillaste, Ivan Telepnev 6, Hendrik Varul, Henri Hiiend, Raiko Rudissaar 5, Kristjan Muuga 4, Sander Sarapuu 1.

 Põlva Serviti võitles, kuid viigist enamaks jaksu ei olnud. Foto Helin Potter

Helin Potter
Põlva Käsipalliklubi