Põlva Serviti pidi Balti liigas tunnistama vastaste paremust

Lõppenud nädalavahetusel (10.–11.11.2018) pidi Põlva Serviti Balti liigas tunnistama kahe tugeva konkurendi paremust, vandudes laupäeval alla ukrainlaste ZTR Zaporozhyele tulemusega 19:28 (10:14) ja pühapäeval valgevenelaste SKA Minskile tulemusega 25:31 (11:17).

Peale laupäevast mängu sõnas Kalmer Musting: "Me ei saanud oma mängu käima. Ka ei pidanud meie kaitse ning tegime lubamatult palju tehnilist praaki. Võistkonnas on mitmed uued mängijad ning kokkumängimine võtab veel aega. Positiivse poole pealt vaadates, siis mitmed noormängijad said märkimisväärselt mänguaega tugeva vastasega mängimisel."

ZTR Zaparozhye vastu skoorisid: Raiko Rudisaar 5, Alfred Timmo 4, Ivan Telepnev, Kristjan Muuga 3, Henri Sillaste, Mathias Rebane, Hendrik Varul, Eston Varusk 1.

"Minskiga mängides oli mängupilt parem kui ukrainlaste vastu mängides. Kui saime ka oma kaitse pidama, siis suutsime vastasele vastupanu osutada. Tegime täna küll vähem tehnilist praaki, kuid eksimused rünnakul karistas vastane kiirrünnakutega meie väravasse. Kui suutsime mängu tempot allapoole tuua, siis mängisime Minski vastu paremini kui ukrainlastega, " andis oma hinnangu mängudele joonemängija Hendrik Varul.

Nii Kalmer Musting kui Hendrik Varul leidsid: "Saime üle pika aja tugevaid mänge ning loodame saadud kogemustest õppida ja oma mängu parandada."

SKA Minski vastu mängides said väravad kirja: Alferd Timmo 5, Henri Hiiend 4, Sander Sarapuu, Hendrik Varul, Kristjan Muuga, Ivan Telepnev, Martin Gristšuk, Henri Sillaste 2, Mathias Rebane, Raiko Rudissaar, Ülljo Pihus, Stanislav Kholodiuk 1.

Võistlushetk mängust

Foto: Põlva Serviti võitles, kuid seekord olid vastased tugevamad (Helin Potter).