« Tagasi

Põlva Servitile Eesti Karikavõistlustel 2018 II koht

Eesti Karikavõistlustel 2018 meeste käsipallis pidi Põlva Serviti tunnistama finaalis HC Tallinna paremust tulemusega 23:26 (13:14).

"Mäng oli meie jaoks raske, me ei suutnud hoida mängudistsipliini ning kokkulepitud skeeme järgida. Olime raskustes 7-meetri karistusvisete ning mees mehe vastu olukordade realiseerimisel. Finaaliks olid hästi valmis meie parem- ja vasakäär (Kristjan Muuga ja Henri Sillaste) äär, kes tegid super mängu ning ka väravavaht Eston (Varusk) oli stabiilselt läbi mängu toeks väljakumängijatele, kuid siiski jäi sellest täna väheks, et mängu võita. Lihtsaid väravaid ei olnud ning iga meie eksimuse korral karistas vastane meid kohe väravaga, samas meie nende eksimustest eriti selliseid lihtsamaid väravaid ei saanud. Vastane vääris täna võitu," võttis saadud kaotusest kurb Kalmer Musting mängu kokku.

Karikavõistluse finaalis viskasid väravaid: Henri Sillaste 7, Kristjan Muuga 5, Hendrik Varul, Raiko Rudissaar 3, Henri Hiiend, Stanislav Kholodiuk 2, Ivan Telepnev 1.

Eesti Karikavõistlusel 2018 meeste käsipallis saavutas Põlva Serviti II koha mängides koosseisus: Ülljo Pihus, Siivo Sokk, Henri Sillaste, Raiko Rudissaar, Kristjan Muuga, Sander Sarapuu, Jürgen Lepasson, Mario Karuse, Roman Aizatullov, Ivan Telepnev, Martin Grištsuk, Stanislav Kholodiuk, Henri Hiiend, Indrek Neeme, Hendrik Varul, Sergii Ljubshenko, Eston Varuks. Meeskonna treenerid on Kalmer Musting ja Rein Suvi, füsioterapeut Ly Kamja ja esindaja Andres Neeme.

Foto: Põlva Servitil ei õnnestunud karikat kaitsta ja tuli leppida II kohaga. Helin Potteri foto