Põlvamaa ekspertgrupp kutsub üles esitama maakondlike aastapreemiate kandidaate

Eesti Kultuurkapitali logoPõlvamaa ekspertgrupp ootab ettepanekuid maakonna kultuuri- ja spordivaldkonna tegijate tunnustamiseks. Preemia kandidaadiks võib esitada maakonnas tegutsevaid füüsilisi isikuid, mittetulundusühinguid ja organisatsioone. 

Kultuuripärl 2018
Preemiaga tunnustatakse kunsti-, rahvakultuuri- ning kehakultuuri ja spordivaldkonna inimeste tööd ja innustatakse erialast pühendumist. Kultuuripärli kandidaadiks võib esitada Põlvamaal tegutsevaid füüsilisi isikuid, kes on 2018. aastal maakonna kultuuri- ja spordielu edendamisel silma paistnud.

Aasta Tegu
Preemiaga tunnustatakse ja tutvustatakse üldsusele 2018. aasta Põlvamaa silmapaistvamaid kultuuri- ja spordisündmusi. Aastapreemia kandidaadiks saab esitada maakonnas toimunud sündmusi ja nende korraldajaid.

Aasta Tegija
Preemiaga tunnustatakse loome- ja spordiinimesi, kes on 2018. aastal Põlvamaal mõjutanud vastava valdkonna arengut ja aidanud kaasa maakonna tuntusele.

Elutööpreemia
Preemiaga tunnustatakse isikut tema pikaajalise väljapaistva loomingulise või spordialase tegevuse eest. Elutööpreemia saajaks võib esitada vaid füüsilisi isikuid.

Põlvamaa ekspertgrupp ootab vabas vormis ettepanekuid või taotlusi kuni 20. novembrini e-posti aadressil polvamaa@kulka.ee. Taotluses peab olema:

  • lühike kirjeldus kandidaadi loomingulistest või sportlikest saavutustest jooksval aastal;
  • kandidaadi tutvustus ja andmed (nimi, isikukood, aadress, telefon, e-post).

Kandidaate võivad esitada kõik isikud ja organisatsioonid. Korraga võib esitada ainult ühe kandidaadi.

Lisateave: Helje Põvvat, tel 517 7891 või polvamaa@kulka.ee.

Enne ettepaneku esitamist tutvu ka Põlvamaa taotluste, preemiate ja stipendiumide määramise korraga.