15.07.24
  TÄHELEPANU! Vallavalitsuse sotsiaalosakonda pääseb AINULT noortekeskuse juures olevast kultuurikeskuse sissepääsust.
10.07.24
  Põlva Vallavalitsuse kassa on kolmapäeval, 17. juulil suletud.

Põlva Teataja uudised

« Tagasi

Elamusteenuste platvorm Travelguider stardib: ettevõtjad on oodatud liituma

Järgmisel aastal on Tartu koos Lõuna-Eestiga Euroopa kultuuripealinn ja meie piirkonda on oodata palju külalisi nii Eestist kui välisriikidest. Selleks, et pakkuda väliskülalistele võimalust Lõuna-Eesti elamusi kogeda, ja kohalikele elamusteenuste pakkujatele võimalust elamusi külalistele müüa, on juba sel suvel startimas elamusteenuste portaal Travelquider.ee. 

Platvormi kaudu leiavad nii kohalikud siseturistid kui ka kaugemad külalised üles võimalused käia suitsusaunas, matkata öösel rabas, sõita kelgukoerte või hobustega, tutvuda kohaliku toidukultuuriga jne.

Teenusepakkujatel aitame aga läbi Travelguider.ee platvormi rohkemate silmapaarideni jõuda ning samal ajal hoida kokku aega tülika broneerimisprotsessi arvelt - seda kõike selleks, et suurendada teenusepakkujate müüginumbreid.

MIDA ME ETTEVÕTJALE PAKUME
* Toimetame teenuste tekstid ja visuaalid võimalikult atraktiivseks;
* Viime elamusteenuse pakkumised lõppklientideni
* Suurendame teenuste müüki
* Toimetame teenuste tekstid ja visuaalid võimalikult atraktiivseks;
* Muudame saadavusaegade ja broneeringute haldamise mugavaks ning hoiame seeläbi Sinu aega kokku. Sinu eest 24/7 töötav broneerimissüsteem annab Sulle vabaduse tegeleda tõeliselt tähtsate asjadega - olgu selleks siis elamusteenuste osutamine, äri arendamine või hoopis perega puhkamine.

KUI PALJU MAKSAB?
Travelguider.ee platvormil puuduvad kuutasud ja muud jooksvad kulud. Tasu võtame ainult Travelguider.ee platvormi kaudu tehtud müükidelt.
* Travelguider.ee portaali kaudu tulnud müügi pealt kuni 20%
* Teenusepakkuja kodulehele ning Puhkaeestis.ee portaali saame lisada broneerimise lingi, mis garanteerib selle, et tellimused tulevad ühtsesse kalendrisse. Nendel juhtudel on tasu vaid 5%.

KUIDAS LIITUDA?
Täida liitumisvorm aadressil travelguider.ee/liitu või saada sõnum oma kontaktiga e-maili aadressile info@travelguider.ee ning võtame ühendust, et tutvustada platvormi ja selle võimalusi lähemalt.

https://www.travelguider.ee

 


26.04.24

 

18.01.24
  Vallavalitsuse kassa asub vallamajas Keldrikaela tee 2, Mammastes ja on avatud
K 9-13 ja N 12-15
Põlva Haldusteenistus
tel 5560 1587
rein.kamber@polva.ee

Heakorra- ja haljastustööd,
teede hooldus, tänavavalgustus,
hulkuvad koerad ja kassid.
18.01.24

 

 

"Põlva - Eesti lõõtsapealinn" logo

Põlvamaa Rohelisem elu logo