Põlva Teataja uudised

« Tagasi

Maikuu esimesel päeval avaneb Eesti Maanteemuuseumis suvehooaeg

Eesti Maanteemuuseum avab oma uksed uueks hooajaks 1. mail. Seega ootame taas külastajaid avastama Eesti maanteede ajalugu ja vaatama põnevaid eksponaate, tee-ehitusmasinaid, tähenduslikke autosid ja muud teemakohast.

Uuel hooajal on meie muuseumis kavas palju uusi tegevusi ja sündmusi, mis pakuvad külastajatele veelgi enam võimalusi saada teada teede ajaloost, liiklusohutusest ning anda pere väiksematele ja suurematele põnevat tegevust. Jälgige meie infokanaleid nii kodulehel kui sotsiaalmeedias ja mujal.

Maanteemuuseumi juhataja Ivo Posti sõnul tuleb suvi kirju. „Suve alustame pauguga, kui meile jõuab Põltsamaalt kohale ajalooline teehöövel V-1, mida on kohalik meister valmistanud juba mitu aastat. Ka mahuvad suve sisse teatrietendused, kontserdid ning meie suursündmus muuseumi sünnipäev, mida tähistame 29. juulil pealkirja all „Taasiseseisvunud auto"

Külla tulles saavad külastajad nautida ka mõnusat eine- ja kohvipausi Teemajas, mis on avatud kolmapäevast reedeni kell 12.00-16.00  ning pühapäeval ja laupäeval 12.00-18.00. Meelepäraseid meeneid saab endale osta meie muuseumi poest.

Avapäeva puhul on meil kõik piletid 50% soodsamad.

Tulge avastama Eesti maanteede lugu suvehooajal Eesti Maanteemuuseumis alates 1. maist!

 

Fotol hetk Maanteemuuseumi möödunudaastasest sünnipäevast. Reigo Teervalt foto 


5.07.23
  Vallavalitsuse kassa asub vallamajas Keldrikaela tee 2, Mammastes ja on avatud
K 9-13 ja N 13-16
 Põlva Haldusteenistus
tel 5560 1587
rein.kamber@polva.ee

Heakorra- ja haljastustööd,
teede hooldus, tänavavalgustus,
hulkuvad koerad ja kassid.

 

"Põlva - Eesti lõõtsapealinn" logo

7.03.22

Põlvamaa Rohelisem elu logo