Põlva Teataja uudised

« Tagasi

Oktoobrist on sotsiaalkindlustusameti Põlva klienditeenindusbüroo avatud kolmel päeval nädalas

 

1. oktoobrist on sotsiaalkindlustusameti Valga, Põlva, Võru, Türi, Kärdla, Kuressaare ja Haapsalu klienditeenindus avatud esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti tavapärastel kellaaegadel. Muudatus võimaldab rohkem keskenduda e-kanalite kaudu esitatud küsimuste vastamisele.

Sotsiaalkindlustusameti kliendisuhete osakonna juht Liis Mesi tõdeb, et valdavalt pöördutakse ameti poole infotelefonile helistades ning tõusutrendis on pöördumised e-kanalite kaudu (iseteeninduses või elektronpostiga). "Soovime vastata e-kanalite kaudu saabunud pöördumistele sama kiiresti kui klienditeenindusse tulnutele. Seetõttu otsustasime vähendada büroode lahtiolekuaegu kolmele tööpäevale piirkondades, kus klienditeenindusi vähem külastatakse.  Kui selgub, et kolm päeva nädalas on mõnes piirkonnas selgelt vähe, saame vajadusel viia sisse ümberkorraldused," selgitab Mesi.

Kliendipöördumiste arv kasvab alati hüppeliselt, kui rakenduvad erinevad muudatused ning inimesed vajavad rohkem selgitusi. Näiteks kasvas kliendipöördumiste arv 56% aprillis jõustunud vanemahüvitiste ja -puhkuste süsteemi  muudatuste tõttu. Samal ajal langes kliendi rahulolu 10%, sest ooteaeg infotelefonis kui ka iseteeninduskeskkonnas oli liiga pikk.

Põlva klienditeenindusbüroo jääb avatuks:
E 8.30‒18.00; K  8.30‒16.30 ja R 8.30‒13.00.
Iga kuu viimasel reedel on sotsiaalkindlustusameti klienditeenindused suletud.

Lisainfot saab iseteenindusest või helistades infotelefonil 612 1360 ning meie esinduste asukoha kohta saab infot meie kodulehelt.

Sotsiaalkindlustusamet


24.11.23

 

27.09.23
  Vallavalitsuse kassa asub vallamajas Keldrikaela tee 2, Mammastes ja on avatud
K 9-13 ja N 12-15
 Põlva Haldusteenistus
tel 5560 1587
rein.kamber@polva.ee

Heakorra- ja haljastustööd,
teede hooldus, tänavavalgustus,
hulkuvad koerad ja kassid.

 

"Põlva - Eesti lõõtsapealinn" logo

7.03.22

Põlvamaa Rohelisem elu logo