« Tagasi

Põlva Serviti võitis poolfinaalseeria ja ootab finaalivastast

Põlva Serviti lõpetas poolfinaalseeria kolmanda võiduga HC Tallinna üle tulemusega 30:21 (14:9) ja tagas ka sel hooajal koha meistrivõistluste finaalis. Finaalivastane selgub poolfinaalipaarist HC Viljandi ja HC Kehra Horizon Pulp&Paper, kus viimane juhib kolme võiduni mängitavat seeriat 2:0.

"Tänane mäng algas raskemalt. Tegime küll tehniliselt hea alguse, kuid vastane ei lasknud seekord meil kohe eest ära minna. Võib-olla on ka siiski teatud väsimus meestel sees. Täna oli tunda meie mängujuhil Anatolii Chezlovil esimesel poolajal ärevust, kuid mängu jätkudes saime enesekindluse tagasi. Eraldi kiidaks väravavaht Eston Varuskit, kes tegi mängu jooksul 20 tõrjet," võttis Kalmer Musting kolmanda poolfinaalmängu kokku.

Saalis olnud fännid rõõmustasid Varuski imeliste tõrjete üle ja elasid kaasa kodumeeskonna rünnakutele ja kaitsele. "Tunne on hea, et poisid finaali said. Pididki saama, nad on meil tublid. Nüüd vajavad poisid natuke puhkust ja siis finaali võitlema," rõõmustasid ja natuke muretsesid Kristjan Muuga ja Mario Karuse emad.

Kalmer Musting lisas veel: "Vastane oli kogu seerias tubli. Võitles viimase hetkeni ja ei lasknud meil hoolimata arvestatavast vahest jalga eriti sirgu lasta. Saime kõigile mängijatele pakkuda mänguaega ja katsetada mängus erinevaid võimalusi. Edasi tuleb valmistuda finaalseeriaks."

Viimases poolfinaalseeria mängus panustasid väravatega: Anatolii Chezlov, Carl-Eric Uibo 5, Hendrik Varul 4, Kristjan Muuga 3, Sander Sarapuu, Martin Grištšuk, Henri Sillaste, Roman Aizatullov, Henri Hiiend, Ülljo Pihus 2, Raiko Rudissaar 1.

Finaalseeria mängude ajakava selgub peale HC Viljandi ja HC Kehra Horizon Pulp&Paperi vahelise poolfinaaliseeria lõppemist.

Põlva Serviti võitis poolfinaalseeria ja ootab finaalivastast

Carl-Eric Uibo (punases nr 24) ja Anatolii Chezlov (punases nr 18) viskasid poolfinaalseeria kolmandas mängus mõlemad Serviti parimatena viis väravat (Helin Potter).