« Tagasi

Meie Stuudio juubelikontsert oli menukas

Möödunud laupäeval oma 15. tegutsemisaastat võimsa juubelikontserdiga tähistanud Põlva Spordi- ja Tantsukool Meie Stuudio pani rahva saalis kaasa tantsima, pakkus tempokat ülevaadet tantsukooli parimatest paladest läbi aastate ning tõi nii mõnegi kontserdikülastaja silmadesse rõõmupisarad.

Koroonaviiruse tõttu kevadest talve lükkunud juubelikontserdil sai näha läbilõiget tantsukooli varasematel tegutsemis aastatel kõige suuremat edu toonud tantsudest, aga ka täiesti uusi, seni vaid trennisaalis hoitud kavasid. Lavale olid toodud tantsukooli kõikide gruppide tantsijad mudilastest kuni igavesti noorteni, üllatusena astusid püünele ka tantsukooli vilistlased, kelle esitus pakkus ühtaegu nii nalja kui äratundmisrõõmu. Lustakate vahepaladena kutsuti külalisi nuputama lavale tuleva tantsuga seonduvaid fakte ning toimus õnneloos. Meie Stuudiole kohaselt ei puudunud lavalt ka rekvisiidid ja omanäoline lähenemine tantsukunstile.

Tantsukooli juubelikontserdi võib lugeda igati kordaläinuks. „Meie Stuudio tantsijad ja treenerid on oodanud pikalt võimalust üheskoos taas lavale astuda, et näidata seda, mida teha armastame," sõnas tantsukooli direktor, treener ning kontserdi peakorraldaja Andre Laine. „Seda etendust oli eelkõige vaja selleks, et tantsijad saaksid esineda suurel laval publikule, mitte ainult trennisaalides iganädalaselt harjutada," lisas Laine.

Vastavalt kehtivatele piirangutele lubati saali vaid vaktsineeritud või viiruse läbipõdemist tõendanud kontserdikülastajad. Külastajate ohutuse tagamiseks ja hajutatuse võimaldamiseks toimus samal päeval kaks sama sisuga kontserti.

Hetkel on tantsukoolil 16. hooaeg juba poole peal ning peatselt algavad ettevalmistused järgmiseks traditsiooniliseks kevadkontserdiks, mida nii stuudio treenerid kui ka tantsijad siiralt loodavad tähistada harjumuspäraselt tantsu hooaja lõppedes.

Meie Stuudio juubelikontserdi toimumist toetasis Kultuurkapitali Põlvamaa ekspertgrupp ja Põlva vald.

Lisainfo:
Andre Laine
Põlva Spordi- ja Tantsukooli direktor
tel 5661 2809
e-post: meie.stuudio@gmail.com