NB! COVID-19 leviku piiramiseks palume ametnikega ühendust võtta telefoni või e-posti teel ning kohtumised eelnevalt telefonitsi kokku leppida.
 Sotsiaaltööspetsialisti konkurssi on pikendatud 12.12.2021

Põlva Teataja uudised

« Tagasi

Asjaajamise Ahja postipunktis asendab kirjakandja külastus

Seoses koostöölepingu lõppemisega lõpetab 29. oktoobrist tegevuse Ahja postipunkt. Postiteenus jääb kohalike elanike jaoks siiski kättesaadavaks, sest edaspidi on võimalik postiteenuseid tarbida kirjakandja vahendusel oma elu- või asukohas. Lisaks jääb võimalus külastada ümberkaudseid postiasutusi või pakiautomaate.

Ahja piirkonna elanike saadetised toimetatakse elanikele kätte kirjakandja vahendusel. Saadetised, mida ei ole võimalik kirjakandja kaudu väljastada suunatakse Põlva postkontorisse. Postkontorisse suunatud saadetisi on võimalik kliendi tellimuse alusel tasuta ümber suunata teise postiasutusse või tellida kirjakandja tasuta koju.

Kõigil postiteenuse kasutajatel, kes elavad või asuvad maapiirkonnas, on võimalus kutsuda kirjakandja koju või tööle ning kasutada kõiki postiteenuseid oma elu- või asukohast lahkumata. Naljaga pooleks võib öelda, et kirjakandjast saab üha enam postikuller, kes toimetab kohale pakke, müüb marke ja ümbrikuid ning võtab vastu saatmist vajavaid kirju.

Kirjakandja kohalekutsumine on tasuta, maksta tuleb ainult postiteenuste ja neile kehtestatud teenustasude eest nagu tuleks maksta ka postkontoris. Kirjakandjat saab kohale kutsuda kodulehel oleva vormi kaudu või telefonil 6616616.

Pärast tellimuse vormistamist võtab Omniva klienditeenindus tellijaga ühendust ning lepib kokku täpse teenindamise päeva ja aja. Kirjakandja tuleb tellimust täitma üldjuhul juba järgmisel tööpäeval, aga mitte rohkem kui 3 tööpäeva jooksul. Kirjakandja tuleb koju või tööle tööpäeviti kell 8:00-16:00.

Teenus on suunatud maapiirkondades postiasutusest kaugemal elavatele inimestele ning eriti mugav neile, kel ea, tervise või transpordi puudumise tõttu postiasutusse minek raskendatud.

Omniva


29.11.21
 Põlva Haldusteenistus
tel 5560 1587
rein.kamber@polva.ee

Heakorra- ja haljastustööd,
teede hooldus,
hulkuvad koerad ja kassid.

 

"Põlva - Eesti lõõtsapealinn" logo

Põlvamaa Rohelisem elu logo