Põlva Teataja uudised

« Tagasi

Möödunud õppeaasta oli kui sõit Ameerika mägedel

Viimane õppeaasta jätab kooliharidusse palju jälgi. Eelmisel kevadel alanud digipöörane õppetöö sai sellel kevadel korduse. Samas, kõik, kes vähegi pingutasid, said õpingutega hakkama. Oli teistmoodi kevad. Kevad, mis jääb meelde hoolimise, uute saavutuste ja teistmoodi kogemustega.

 

Põhikooli lõpetasid kiitusega Sandra Kalling, Lilian Hindrikson, Kaur Kenk, Karoliina Kets, Deisi KruustikLisbeth Lepp, Merili Nagel, Maria Soekarusk, Õnne-Triin Õkva, Anna Arusoo, Piibe Pree, Kristel Harju, Samuel Kurvits.  

 

Gümnaasiumi hõbemedalistid on Marielle Suur, Kristjan Koosapoeg, Karily Klaus, Indra Liz Nemvalts, Kristin KooskoraAnete SaarKristin SemmKaija Laaneväli, Marion Mägi ja Getely Moro. 

 

Gümnaasiumi kuldmedalistid on Katrin Kulberg, Johanna Johanson, Johanna Laanoja ja Gertrud Oberg.

 

Põlva vald on uhke kuld- ja hõbemedaliga gümnaasiumi lõpetanute ning põhikooli kiitusega läbinud noorte üle. Sellel aastal on meie vallas 14 medaliga ja 13 kiituskirjaga lõpetajat.

 

On ilusaks traditsiooniks väärtustada parimaid ja tänuks heade õpitulemuste eest tunnustame kuldmedaliste 300 euroga, hõbemedaliste 200 euroga ning põhikooli kiitusega lõpetanuid 100-eurose stipendiumiga. 

 

Palju õnne lõpetajatele ja edu uutes valikutes!  

 

Janika Usin  
abivallavanem 

 

 


 Põlva Haldusteenistus
tel 5560 1587
rein.kamber@polva.ee

Heakorra- ja haljastustööd,
teede hooldus, tänavavalgustus,
hulkuvad koerad ja kassid.
7.03.22

 

"Põlva - Eesti lõõtsapealinn" logo

Põlvamaa Rohelisem elu logo