28.12.20
 Põlva Haldusteenistus
tel 5560 1587
rein.kamber@polva.ee

Heakorra- ja haljastustööd,
teede hooldus,
hulkuvad koerad ja kassid.

 

27.10.20

 

          Põlva valla üldplaneeringu ideekorje kaardi logo

12.02.21

Europe Direct Põlvamaa logoPõlvamaa Rohelisem elu logo

Kampaania "Patakas pole prügi" plakat, millel on kujutatud joonistustena kaks vana patareid. Mõlemale on juurde joonistatud käed-jalad ja käes hoiavad jalutuskeppi
 Põlva Vallavalitsuses toimub kodanike vastuvõtt ainult etteregistreerimisel. Kodanikke teenindatakse ka telefoni ja e-kirja teelAmetnike kontaktid

Põlva Teataja uudised

« Tagasi

Põlvamaa Mastimänd 2020 on Põlva TERM AS

Põlvamaa Arenduskeskus ja Põlvamaa Omavalitsuste Liit andsid 27. novembril Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses pidulikul tänuüritusel üle auhinnad maakonna silmapaistvamatele ettevõtetele ja kodanikuühiskonna tublimatele.

Tunnustuse Põlvamaa Mastimänd 2020 pälvis Põlva Term OÜ. Ettevõte tegeleb vahtpolüuretaantäidisega paneelide tootmisega põhiliselt külmkambrite, sügavkülmkambrite ja kerkekappide ehitamiseks. Paralleelselt tegeletakse ka roostevabast terasest toodete valmistamisega. Tänu pikaaegsele tootmiskogemusele ja kaasaegsele masinapargile suudetakse pakkuda väga erinevaid kõrgekvaliteedilisi lahendusi. Toodangut turustatakse lisaks Eestile ka Rootsis, Norras, Soomes, Venemaal, Lätis ja Leedus.

Põlva vallast pälvisid tunnustuse veel Liina ja Indrek Maripuu, Restaureerimismeister OÜ ja Kiidjärve Küla Selts. Palju õnne!

Rohkem infot: www.polvamaa.ee