31.03.23
 Otsime pearaamatupidajat. Kandideerimistähtaeg 15.04.2023
      Kaasava eelarve ettepanekute hääletus algab esmaspäeval, 3. aprillil kell 8 VOLIS keskkonnas

Põlva Teataja uudised

« Tagasi

Võrgustik Rohelisem Põlvamaa kutsub liituma!

Põlvamaa rikkus on tema rohelisus – siin on palju puutumata loodust ja ruumi kõigile. Just sellepärast on meie vapiloom kobras – tema toimetab ainult puhtas keskkonnas, luues uusi ökosüsteeme ja suurendades elurikkust. Põlvamaa tooted ja teenused hoiavad seda rikkust ning kannavad seda edasi – kasutame looduse ressursse nii, et meie kõigi heaolu mitte ei väheneks, vaid hoopis õitseks.

Märgis Rohelisem Põlvamaa on tõend põlvamaisest päritolust ja põlvamaistest väärtustest. See näitab siinsete tegijate rohelist suhtumist ning tahet oma tooteid ja teenuseid disainida loodusega kooskõlas olema.

Hea tootja, teenusepakkuja ja sündmuskorraldaja, kui sinu teod ja/või tooted on kantud püüdlusest olla oma tegevuses säästlik, puhas, taaskasutav ja hooliv, oled oodatud liituma Rohelisem Põlvamaa koostöövõrgustikuga. Võrgustiku liikme eelisteks on võimalus osaleda märgise ühistes turundustegevustes, saada osa võrgustiku liikmetele mõeldud infopäevadest, koolitustest, arenguprogrammidest ja õppereisidest ja meililisti liikmena saada informatsiooni valdkondlikest võimalustest.

Rohelisem Põlvamaa võrgustik ootab oma liikmeks juriidilisi isikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjad.
Vaata lisaks: www.rohelisem.polvamaa.ee

Hea Põlvamaa elanik ja külaline, kui pead oluliseks tarbida loodust säästvaid kohalikke tooteid ja teenuseid ning eelistad seda, mis hoole ja armastusega loodud, leiad samu väärtusi hindavad tegijad Rohelisem Põlvamaa märgikandjate seast.
Rohelisem Põlvamaa näol on tegemist väärtusmärgisega, mis kinnitab, et võid meie tooteid ja teenuseid nautida rohelisema südametunnistusega.

Eelista rohelisemat ja kohalikku!
Tutvu Rohelisem Põlvamaa toodete ja teenustega: www.rohelisem.polvamaa.ee

Teeme asju koos loodusega! 


 Põlva Vallavalitsuse kassa Mammastes, Keldrikaela tee 2, avatud K 9.00-13.00 ja N 13.00-17.00.
18.11.22
 Põlva Haldusteenistus
tel 5560 1587
rein.kamber@polva.ee

Heakorra- ja haljastustööd,
teede hooldus, tänavavalgustus,
hulkuvad koerad ja kassid.

 

"Põlva - Eesti lõõtsapealinn" logo

7.03.22

Põlvamaa Rohelisem elu logo