« Tagasi

Coop Põlva võitles südikalt Põlva Serviti vastu

Kolmapäeval, 13. septembril 2018 alustasid Põlva Serviti ja Coop Põlva Mesikäpa hallis Eesti meistrivõistluste 2018/2019 hooaega omavahelise mänguga.. Kohtumine lõppes Põlva Serviti võiduga 33:21 (14:8)

"Hea mäng oli hooaja alustamiseks peale euromängu. Noored võitlesid lõpuni ning ei lasknud meil jalga sirgeks lasta," sõnas Põlva Serviti mängija Siivo Sokk peale mängu.
Põlva Serviti eest panustasid väravatega: Siivo Sokk, Roman Aizatullov, Ivan Telepnev 6, Kristjan Muuga 4, Henri Hiiend, Sergii Ljubshenko 3, Sander Sarapuu 2, Ülljo Pihus, Henri Sillaste, Raiko Rudissaar 1.

Alfred Timmo Coop Põlvast võttis mängu kokku järgnevalt: "Täna olid väravavahid heal tasemel, kuid meie kaitse veel päris hästi ei pidanud. Kohati meie mängupilt lagunes ning teise poolaja alguses sai Serviti mitmeid kiirrünnakuid, mis jätsid mängu oma jälje. Kuna mängisime Servitiga, siis võiduga me ei arvestanudki. Saime oma vormist parema ülevaate ja eks tuleb mõnede nüanssidega veel põhjalikumalt tegeleda. Nädala pärast on mäng Tapaga, siis näeb loodetavasti teist mängupilti."

Coop Põlvas said käe valgeks: Alfred Timmo 5, Otto Karl Kont, Andreas Rikken 3, Priit Jõks, Mathias Rebane, Markel Veiko 2, Tõnis Kase, Tõnu Jõks, Ranar Pügi, Sander Nemvalts 1.


Foto: Alfred Timmo (viskel) viskas Coop Põlva parima mängijana 5 väravat (Helin Potter)

Põlva Käsipalliklubi