« Tagasi

Põlva Serviti alustas eurosarja viigiga

Põlva Serviti alustas 1. septembril 2018 koduses Mesikäpa hallis võitlust Eurosarja esimeses ringis, minnes loosi tahtel vastamisi šveitslaste BSV Berniga. Esimene kohtumine lõppes viigiga 26:26 (15:10). Korduskohtumine peetaks 8. septembril 2018 Šveitsis.

"Esimene poolaeg oli meil hea ja vastasel mitte nii hea, pigem oli vastane keskpärane. Meil õnnestus kaitse vahetus, Eston oli väravas väga hea ja hoidis meid hästi mängus " kiitis peatreener Kalmer Musting meeskonna esimest poolaega.

Serviti pakkus saali kogunenud toetajatele esimesel poolajal ilusaid hetki. Ei ole just tavapärane, et väravavaht Eston Varusk viskab samapalju väravaid kui Roman Aizatullov, kuid ometi see nii laupäevasel kohtumisel läks.

Kuid mängu teist poolaega ei saa esimesega võrrelda. Musting jätkas: " Teisel poolajal jättis meeskonnal realiseerimine kõvasti soovida. Me ei suutnud realiseerida kolme 7-meetri karistusviset. Mängu lõpp oli punkt punktis kinni ja seega läks lõpp üle kivide ja kändude. Eks me suuresti tänu Varuskile viigimängus püsisime. Uue mängu jaoks oli esimese kohtumise tulemus pigem kehvapoolne. Kuid pall on ümmargune ja võimalused on siiski olemas. Seega on korduskohtumises kõik on võimalik.  Püüame Šveitsis paremini mängida!"

Kohtumises šveitslastega panustasid väravatega: Henri Sillaste 6, Ivan Telepnev 4, Raiko Rudissaar, Kristjan Muuga, Hendrik Varul 3, Roman Aizatullov, Eston Varusk 2, Henri Hiiend, Mario Karuse, Sergii Ljubšenko 1.

Foto: Eston Varusk Serviti väravas panustas mängu nii väravate kui tõrjetega (Helin Potter)

Helin Potter
Põlva Käsipalliklubi