« Tagasi

Serviti Eurosarja teekond lõppes Šveitsis

Põlva Serviti kohtus Šveitsis EHF Cupi korduskohtumisel BSV Berniga, kus hoolimata võitlusest tuli vastu võtta kaotus 25:27 (15:13), mis lõpetas Serviti teekonna sel hooajal Eurosarjas.

"Alustasime päris hästi ja suutsime vastast esimesel poolajal 6:7 kaitseformatsiooniga üllatada. Kuid teisel poolajal jäime hätta ning vastane võttis lõpus oma," võttis mängu kokku Sergii Ljubšenko, kes üllatas vastast juba esimesel poolajal koguni seitsme väravaga.

Kuigi esimese poolaja mäng oli rohkem Serviti dikteerimisel, kus nii rünnakul kui ka kaitses oldi edukad, siis teisel poolajal sellist võimu enam ei olnud. Meeskond võitles südikalt ning jõuti ka viigiseisuni, siis ometigi jäi seekord sellest "miskist" puudu, et viigiseis enda kasuks võiduks vormistada.

Ljubšenko jätkas: "Vastane oli täna lihtsalt meist parem, eriti mängu lõpus. Kahju on, et kaotus tuli ning, et visatud 12 väravat meeskonnal võita ei aidanud."

Nii nagu Põlvas oli ka kordusmängus võimas meie väravavaht Eston Varusk, kelle korraldajad valisid kohtumises Serviti parimaks mängijaks.

Peatreener Kalmer Musting tõdes: "Olid võrdsed mängud. Kuigi olime täna paremad kui Põlvas, siis ometigi tundub, et edasipääsu võimaluse realiseerimine jäi siiski Põlvasse."

Korduskohtumises panustasid väravatega: Sergii Ljubšenko 12, Henri Sillaste 5, Kristjan Muuga 3, Ivan Telepnev 2, Roman Aizatullov, Raiko Rudissaar, Hendrik Varul 1.

Kuid juba 13.09. kell 19.00 algab Mesikäpas Eesti Meistriliiga, kus omavahel lähevad vastamisi Põlva Serviti ja Coop Põlva.

 Lisaks väravavaht Eston Varuskile tõusis mängu täheks 12-väravaga Sergii Ljubšenko (viskel). Helin Potteri foto 

Põlva Käsipalliklubi