« Tagasi

Serviti mängis Kehraga viiki

Eesti meistrivõistlustel kohtusid kolmapäeval 19. septembril 2018 Põlva Serviti ja HC Kehra Horizon&Paper. Kohtumine lõppes peale tasavägist mängu tulemusega 26:26 (13:14)

"Tagasihoidlik ja keskpärane mäng oli meie poolt. Head koosseisu platsil ei kujunenud, mistõttu andsime paljudele mängijatele võimaluse. Ei oskagi öelda, miks see mäng selliseks kujunes… oli selle hooaja esimene mõõduvõtt ja küllap seetõttu oli mäng ka veidi närviline. Kehra oli täna mängus juhtivam pool, meie poolt tekkis tahtmine rohkem teise poolaja lõpus. Üllatuslikult jäime vastasele alla kiirrünnakutega. Õiglane resultaat tänasele mängule," analüüsis Kalmer Musting mängu.

Serviti resultatiivseimaks mängijaks tõusis taas Sergii Ljubtšenko, kes juba eurosarjas üllatas meeskonda visatud väravatega (12), lisaks pakkus väravatega tuge ka Kristjan Muuga. Serviti 14-st mängijast sai käe valgeks koguni 11 mängijat.

Viigimängu väravaviskajateks olid: Sergii Ljubtšenko 7, Kristjan Muuga 5, Roman Aizatullov 4, Henri Sillaste 3, Sander Sarapuu, Hendrik Varul, Ivan Telepnev, Raiko Rudissaar, Siivo Sokk, Ülljo Pihus, Henri Hiiend 1.

Sergii Ljubtšenko oli taas Serviti resultatiivseim mängija. Foto Helin Potter

Helin Potter
Põlva Käsipalliklubi