« Tagasi

Oodatakse nominente Liiklusohutuse auhinnale

Transpordiamet ootab 18. oktoobrini nominente Liiklusohutuse auhinnale, millega tunnustatakse isikuid ja organisatsioone, kes on isikliku eeskuju, tööalase või ühiskondliku tegevusega silma paistnud liiklushariduse korraldamisel või liiklusohutuse arendamisel. Liiklusohutuse auhinnaga tunnustatakse kuni 30 isikut, organisatsiooni või sündmust ning auhind antakse välja kaheksas kategoorias.

Viimased aastad on seadnud piiranguid nii igapäevase tegevuse kui sündmuste korraldamisel, seetõttu on eriti oluline märgata neid ettevõtlikke ja tublisid inimesi, kes on leidnud võimalusi panustada liiklusohutusse ning neid tänada selle eest. Esmakordselt annab Transpordiamet välja liiklusohutuse vabatahtliku auhinna paikkondlikult, et tunnustada neid säravaid inimesi, kes vabatahtlikuna on panustanud oma kogukondades, läbi viinud erinevaid tegevusi ja jaganud teadmisi liiklusohutusest.

Liiklusohutuse auhinna kategooriad:
1. Liiklusohutuse kohaliku omavalitsuse auhind – üleriigiline.
2. Vastutustundliku ettevõtte auhind – üleriigiline.
3. Liiklusohutuse eeskuju – üleriigiline.
4. Aasta innovatsioon liiklusohutuses – üleriigiline.
5. Liiklusohutuse koostööpartneri auhind – üleriigiline, paikkondlik.
6. Liiklusohutuse sündmuse auhind – paikkondlik.
7. Liiklusohutuse õpetaja auhind – paikkondlik (lasteaedade ja koolide õpetajad, autokoolide õpetajad, liikluskoolitajad ja noorsootöötajad).
8. Liiklusohutuse vabatahtliku auhind – paikkondlik.

Auhinna kandidaate on oodatud märkama ja esitama kõik Eesti asutused, ettevõtted, organisatsioonid ja üksikisikud. Kandidaadi üles seadmiseks tuleb esitada ettepanek, milles tuleb põhjendada, miks peaks just seda inimest, organisatsiooni või sündmust tunnustama.

Liiklusohutuse auhinna statuudi leiate ja ettepaneku saate esitada Transpordiameti koduleheküljel https://transpordiamet.ee/liiklusohutuse-auhind.
Kui veebilehel ei ole mingil põhjusel võimalik ankeeti täita, siis võib saata ettepaneku alloleval vormil e-posti aadressile Katrin.Karner-Rebane@transpordiamet.ee pealkirja all „Liiklusohutuse auhind".

Tunnustuse saajaid tänatakse pidulikul vastuvõtul 8. detsembril 2021 või veebi vahendusel. Auhinna saajatele väljastab Transpordiamet mälestusmeene.

Märkame ja tunnustame!