Raamatukogud

18.06.18

 

• Raamatukogude suvised lahtiolekuajad 01.06.-31.08.2018


• Raamatukogude lahtiolekuajad alates 1. septembrist 2018

Raamatukogu

Telefon E-post Juhataja Avatud
Ahja  797 0446 raamatukogu@ahja.ee Külli Vardja E,T 9-17; N 10-18; R 9-15
Kauksi  799 3268 kauksi.raamat@mail.ee Anni Iljina T, K, N 9-18
Kiidjärve  799 2126 kiidjarvek@hot.ee Krista Pikk E, K 11-17; T, N, P 10-17
Lahe  792 9354 ingelainika@gmail.com Ainika Mägi T 11-15; K 11-18; N 12-19; R 11-16
Mooste  792 5465 kaie@mooste.ee Kaie Koser

E, K, N, R 10-12, 13-17; T 12-17

Põlva Keskraamatukogu 799 4823 reet@raamat.polva.ee Reet Kappo E-R 10-18; L 10-16 *
Himmaste  792 2336 himmaste@polvavald.ee rmtk hoidja Ene Lugamets E, K 11-18; T, N, R 10-18
Kiuma  797 9023 kiuma@polvavald.ee rmtk hoidja Maie Nõmm T, K, N 10-16
Peri  792 6343 peri@polvavald.ee rmtk hoidja Kati Maidla E, K 10-18; T, N, R 10-17
Taevaskoja  799 2042 taevaskoja@polvavald.ee rmtk hoidja Ivi Raudsepp E, K 10-17.30; T 10-15; N 10-18
Vanaküla  (Holvandis) 792 2882 vanakyla@polvavald.ee rmtk hoidja Are Nupp E-N 11-18; P 12-16
Rasina 792 5052 eddaprykk@hot.ee Edda Prükk E, N, R 9-15
Tilsi  799 9356 tilsiraamat@hot.ee Tia Võru E 11-17; T, K 10-17; N 10-18; R 9-15

Vastse-Kuuste 

792 5321 raamat@vkuuste.ee Mall Kõpp E, T, N 10-18; K, R 12-20

* Keskraamatukogu Põlvas on iga kuu viimasel reedel korrastustöödeks suletud