Raamatukogud

2.12.19

 

Raamatukogu

Telefon E-post Direktor/hoidja Avatud
Ahja haruraamatukogu 797 0446 ahja@raamat.polva.ee rmtk hoidja Külli Vardja E, T 9–17;
N 10–18;
R 9–15
Kauksi haruraamatukogu 799 3268 kauksi@raamat.polva.ee rmtk hoidja Anni Iljina T–N 9–18
Kiidjärve haruraamatukogu 799 2126 kiidjarve@raamat.polva.ee rmtk hoidja Krista Pikk E–N, P 11–17
Mooste haruraamatukogu 792 5465 mooste@raamat.polva.ee rmtk hoidja Kaie Koser

E, K–R 10–12 ja 13–17;
T 12–18

Põlva Keskraamatukogu 799 4823 kati@raamat.polva.ee rmtk direktor Kati Maidla E–R 10–18;
L 10–16 *
Himmaste haruraamatukogu 792 2336 himmaste@raamat.polva.ee rmtk hoidja Ene Lugamets E, K 11–18;
T, N, R 10–18
Kiuma haruraamatukogu 797 9023 kiuma@raamat.polva.ee rmtk hoidja Maie Nõmm T–N 10–16
Peri haruraamatukogu 792 6343 peri@raamat.polva.ee rmtk hoidja Margit Õkva E, K 10–18;
T, N, R 10–17
Taevaskoja haruraamatukogu 799 2042 taevaskoja@raamat.polva.ee rmtk hoidja Ivi Raudsepp E, K 10–17.30;
T 10–15;
N 10–18
Vanaküla haruraamatukogu (Holvandis) 792 2882 vanakyla@raamat.polva.ee rmtk hoidja Are Nupp E–N 11–18;
P 12–16
Rasina haruraamatukogu 792 5052 rasina@raamat.polva.ee rmtk hoidja Edda Prükk E, N, R 9–15
Tilsi haruraamatukogu 799 9356 tilsi@raamat.polva.ee rmtk hoidja Tia Võru E 11–17;
T, K 10–17;
N 10–18;
R 9–15

Vastse-Kuuste haruraamatukogu

792 5321 vkuuste@raamat.polva.ee rmtk hoidja Mall Kõpp E, T, N 10–18;
K, R 12–20 *

* Raamatukogu on iga kuu viimasel reedel korrastustöödeks suletud.

Toimetaja: LIIA SULG