Lõppesid Põlvamaa meistrivõistlused tennises 2019

25. juulist kuni 4. augustini toimusid Põlva tenniseväljakutel 2019. a Põlvamaa meistrivõistlused tennises. Võistlused korraldas Põlvamaa Spordiliit koostöös Põlva tenniseklubiga. Osales kokku 37 mängijat ning võisteldi üksikmängudes ja paarismängudes.

Naisüksikmängu finaalis võitis Elo Toom 6/2; 6/2 Aleksandra Jermohhinit, 3. koha võitis Marken Helena Härmits.

Meesüksikmängu finaalis alistas väga pingelise mängu järel Imat Lõbu 6/7; 6/4; 6/2 Margus Aderi. 3. koha võitis Riho Vaikmäe

Segapaarismängus võidutsesid Kristel Lusti/ Indrek Talgre, kes finaalis võitsid Elo Toom/ Ragner Lõbu 6/2; 6/2.

Meespaarismängus võitsid Riho Vaikmäe/Margus Ader finaalis Priit Kolli/ Velmo Narruskbergi 6/0 6/7 6/3, 3. koha said Ragner Lõbu/Imat Lõbu.

Naispaarismängus said esikoha Marken Helena Härmits/ Kristel Lusti, kes olid 6/1 6/1 üle Katrin Härmits/ Aleksandra Jermohhinist, 3. koht kuulus Elo Toom/ Anete Pavlovile.