Elukohajärgne kool

22.03.19

Põlva Vallavalitsuse 20.02.2019. a korraldusega nr 2-3/91 ning 20.03.2019. a korraldusega nr 2-3/141 on elukohajärgne kool määratud lastele, kelle elukoht rahvastikuregistri andmetel seisuga 02.01.2019 on Põlva vald, järgmiselt:

 

Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool

 

Eesnimi

Perekonnanimi

1

Villu

Adari

2

Andreas

Dudarev

3

Rosabell

Haavakats

4

Sander

Kade

5

Stenar

Kihho

6

Artur

Kozlovski

7

Siimon

Lomp

8

Karolin

Maisvee

9

Marten

Mootse

10

William Henry

Org

11

Helena

Pallandi

12

Brianna

Tooming

 

 

Kauksi Põhikool

 

Eesnimi

Perekonnanimi

1

Maksimilian

Galitsõn

 

 

Mooste Mõisakool

 

Eesnimi

Perekonnanimi

1

Casper

Arro

2

Ailika

Annok

3

Victoria

Hainsalu

4

Victoria

Jõeäär

5

Karl-Johannes

Klaus

6

Mia

Kolats

7

Johannes-Ruuben

Kört

8

Loore-Eliise

Kört

9

Romet

Künnerpä

10

Helen

Luik

11

Kärt

Madisson

12

Märt

Nõel

13

Getter

Nõel

14

Marcus

Otter

15

Maribel

Sikka

16

Sten Marten

Tenno

17

Mia-Mirelle

Treffner

 

Tilsi Põhikool

 

Eesnimi

Perekonnanimi

1

Karl Martin

Jaaska

2

Kethe-Kertel

Kahar

3

Tarvi

Kommer

4

Mirelle

Leetus

5

Romet

Lustja

6

Reio

Miil

7

Sten Darren

Prükk

8

Marten

Tigas

 

Vastse-Kuuste Kool

 

Eesnimi

Perekonnanimi

1

Marten

Kall

2

Kaisa

Liblik

3

Merilin

Lutsar

4

Kristjan

Sasi

5

Rasmus

Siim

6

Robin-Sten

Urm

 

Põlva Kool, õppehoone Lina 21

 

Eesnimi

Perekonnanimi

1

Oliver

Hüvato

2

Paul Patrick

Jõgeva

3

Laura

Kade

4

Kristel

Kattai

5

Karoliine

Kosk

6

Revo

Kripson

7

Sten

Kruuskand

8

Hanneli

Labat

9

Stella

Labe

10 Sebastian-Markus Lass

11

Ken-Sander

Maidla

12

Remi

Miil

13

Iiris

Musting

14

Kristelle

Muuga

15

Hanna

Nurmoja

16

Karoliine

Oja

17

Mirell

Oras

18

Karoliina

Paalman

19

Robin

Paalman

20

Indra-Maria

Peterson

21

Cristofer

Prantsen

22

Ats

Pärniste

23

Emili

Raudsepp

24

Isabel

Rosenberg

25

David Alexander

Runthal

26

Marko

Saarniit

27

Lisanna

Solna

28

Susanna

Solna

29

Aaron

Zlatin

30

Robin

Tiisler

31

Karl

Trumsi

32

Karolin

Trumsi

33

Mattias

Türna

34

Airon

Urbla

35

Gregor

Varjola

 

Põlva Kool, õppehoone Koolimaja tee 1

 

Eesnimi

Perekonnanimi

1

Desiree

Alev

2

Karl-Christofer

Ardel

3

Hanna

Avikson

4

Kirke

Gross

5

Syed Hamd

Hassan

6

Andri

Hindrikson

7

Isabel

Ilus

8

Henri

Jaakmees

9

Markus

Jerotski

10

Rait-Indrek

Joosep

11

Ants Theodor

Järv

12

Lennart

Järvela

13

Karmela

Kahar

14

Stefan

Kahar

15

Ott Kaspar

Kahre

16

Christen

Kanarik

17

Käthlin

Kangro

18

Krisete

Kannik

19

Stig

Kevvai

20

Britta Liisa

Kiudorv

21

Romet

Krigulson

22

Nele

Kübard

23

Alissa

Lillemäe

24

Nikas

Liubchenko

25

Bert

Luts

26

Karmen

Lõbu

27

Kristjan

Mandel

28

Mattias

Marjapuu

29

Veronika

Mark

30

Karl Oskar

Martin

31

Morris

Männamaa

32

Matilda

Nuuma

33

Kaisa

Oinberg

34

Keron

Oja

35

Geidy

Ojasaar

36

Getrin

Ojaste

37

Kaspar

Padumäe

38

Hanna

Palgi

39

Kevin

Pallon

40

Tanel

Piirimaa

41

Trevor

Piirioja

42

Johan

Pragi

43

Delisa

Põld

44

Kaur

Pütt

45

Karoliine

Rehemets

46

Birgit

Rosenberg

47

Simo-Mattias

Siim

48

Hedili

Sillaste

49

Lauris

Säinast

50

Robin

Tagel

51

Roman

Tamilin

52

Cristella

Tamm

53

Lukas

Tobreluts

54

Brandon

Trumsi

55

Lisee

Turba

56

Andero

Vaino

57

Daisy

Varend

58

Uku

Varusk

59

Melissa

Vidrik

60

Virgo

Vigel