Elukohajärgne kool

2.03.20

Põlva Vallavalitsuse 26.02.2020. a korraldusega nr 2-3/90 on elukohajärgne kool määratud lastele, kelle elukoht rahvastikuregistri andmetel seisuga 02.01.2020 on Põlva vald, järgmiselt:

 

Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool

1

Iti Adeele

Aasmäe

2

Kimm

Adari

3

Liis

Kangur

4

Tevor

Kiho

5

Johanna

Lambing

6

Mairin

Mägi

 

 

Kauksi Põhikool

1

Marcus

Lvov

2

Kaur

Lõbu

3

Markus

Kiljak

 

 

Mooste Mõisakool

1

Liia

Anijalg

2

Casper

Arro

3

Roonja-Liis

Kello

4

Maribel

Künnerpä

5

Elina

Miitel

6

Britt-Marii

Neerot

7

Märt

Nõel

8

Keitlin

Oksaar

9

Artur

Otter

10

Jan

Prost

11

Madli

Õunap

 

 

Tilsi Põhikool

1

Erko

Pisarenko

2

Laura Liis

Tsakuhhin

3

Lisandra

Vasser

4

Regon

Kaldma

5

Karoliine

Lutsar

 

 

Vastse-Kuuste Kool

1

Kristjan

Kalm

2

Riko

Kongi

3

Marleen

Kuusmaa

4

Jander

Lill

5

Andri

Linnamägi

6

Merilin

Lutsar

 

 

Põlva Kool, õppehoone Lina 21

1

Kasper

Adusoo

2

Martti

Alliksoo

3

Noora

Antonov

4

Kenneth

Hani

5

Ramon

Heinaste

6

Olev

Kiljak

7

Arth Markus

Kottisse

8

Sten

Kruuskand

9

Gustav

Kurvits

10

Ly-Sandra

Lugamets

11

Keron

Lõiv

12

Karl Kalju

Lüüs

13

Kaur

Mets

14

Mirtel

Muuga

15

Helery

Mägi

16

Kaisa

Ojasoo

17

Henri

Parts

18

Martin

Poks

19

Annabel

Rämson

20

Iti Mari

Sarapuu

 

 

Põlva Kool, õppehoone Koolimaja tee 1

1

Milena

Adler

2

Bryan

Almar

3

Karolyn

Arakas

4

Elli-Lisandra

Asi

5

Lenne Kärt

Ats

6

Melany Isabell

Hindriksoo

7

Miia Mirell

Hindriksoo

8

Karl Johannes

Härma

9

Emily

Jallai

10

Diana

Jermotšenko

11

Janette

Kade

12

Keitliin

Kangro

13

Kristen

Karuse

14

Kevin

Kaskla

15

Sander

Kiilo

16

Markus

Killõ

17

Getter

Koitsaar

18

Christian

Korol

19

Marko

Kosk

20

Viktor

Kuzilov

21

Braien

Kübard

22

Temo

Laane

23

Mirtel

Laine

24

Tristan

Leesalu

25

Sofia

Lehiste

26

Maribel

Lepp

27

Oliver

Lihtsa

28

Marten

Metsakaev

29

Steven

Musting

30

Noora

Mälton

31

Cristo

Mölder

32

Rando

Nemvalts

33

Reven

Ojamets

34

Jasper

Padar

35

Mairiin

Rattus

36

Stig

Raudnagel

37

David Alexander

Runthal

38

Ravel

Saldre

39

Saskia Berit

Salonen

40

Kirtel

Sammalkivi

41

Keit

Sammalkivi

42

Stiven

Teppan

43

Lennart

Toots

44

Haldja

Tsvetkova

45

Ann

Unt

46

Kris Markus

Vester

47

Melissa

Vidrik

48

Karl-Kristjan

Vijard