Raamatukogud

3.01.19

Raamatukogude lahtiolekuajad

Raamatukogu

Telefon E-post Juhataja Avatud
Ahja  797 0446 ahja@raamat.polva.ee rmtk hoidja Külli Vardja E, T 9-17; N 10-18; R 9-15
Kauksi  799 3268 kauksi@raamat.polva.ee rmtk hoidja Anni Iljina T-N 9-18
Kiidjärve  799 2126 kiidjarve@raamat.polva.ee rmtk hoidja Krista Pikk E-N, P 11-17
Mooste  792 5465 mooste@raamat.polva.ee rmtk hoidja Kaie Koser

E, K-R 10-12, 13-17; T 12-18

Põlva Keskraamatukogu 799 4823 reet@raamat.polva.ee Reet Kappo E-R 10-18; L 10-16 *
Himmaste  792 2336 himmaste@raamat.polva.ee rmtk hoidja Ene Lugamets E, K 11-18; T, N, R 10-18
Kiuma  797 9023 kiuma@raamat.polva.ee rmtk hoidja Maie Nõmm T-N 10-16
Peri  792 6343 peri@raamat.polva.ee rmtk hoidja Kati Maidla E, K 10-18; T, N, R 10-17
Taevaskoja  799 2042 taevaskoja@raamat.polva.ee rmtk hoidja Ivi Raudsepp E, K 10-17.30; T 10-15; N 10-18
Vanaküla  (Holvandis) 792 2882 vanakyla@raamat.polva.ee rmtk hoidja Are Nupp E-N 11-18; P 12-16
Rasina 792 5052 rasina@raamat.polva.ee rmtk hoidja Edda Prükk E, N, R 9-15
Tilsi  799 9356 tilsi@raamat.polva.ee rmtk hoidja Tia Võru E 11-17; T, K 10-17; N 10-18; R 9-15

Vastse-Kuuste 

792 5321 vkuuste@raamat.polva.ee rmtk hoidja Mall Kõpp E, T, N 10-18; K, R 12-20 *

* Raamatukogu on iga kuu viimasel reedel korrastustöödeks suletud.

Toimetaja: LIIA SULG