Kutsume tunnustama meie vallas elavaid suurepäraseid vanavanemaid

Septembrikuu teisel pühapäeval tähistatakse Eestis vanavanemate päeva.

Vanavanemate päeva eesmärk on tänada ning avaldada austust vanavanematele laste ja lastelaste kasvatamise, jagatud hoole ning armastuse eest. Tähtpäev aitab lastel saada teadlikumaks sellest, millist tugevust, teadmisi ja elutarkust vanavanemad pakkuda suudavad ning tihendab eri põlvkondade vahelist suhtlemist.

Põlva Vallavalitsus kutsub tunnustama meie vallas elavaid suurepäraseid vanavanemaid. Kandidaate saavad esitada kõik soovijad.
Ettepanekuid tunnustust väärivate vanaemade ja/või vanaisade kohta ootame 1. septembriks 2019 aadressil info@polva.ee, tel 799 9473.

Ettepanekusse palume kirja panna väike tutvustus või põhjendus ja kindlasti tunnustamisele esitatud vanaemade-vanaisade kontaktid ja postiaadress.

Soovime tunnustada tublisid vanaemasid ja vanaisasid nende hoole ja armastuse eest perekonna tugevdamisel, aktiivse ellusuhtumise ja vitaalse eluhoiaku eest.

Vanavanemate päeva tähistamine ja tunnustamine toimub 8. septembril kell 13 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses toimuval vanavanemate päeva kontserdil.

Olgem aktiivsed ja leidkem aega, et teha ettepanekuid tunnustust väärivate vanavanemate kohta!

Põlva Vallavalitsus