Moostes toimub Kultuurikompass

20. septembril kell 13.00-16.00 toimub Mooste Folgikojas Kultuurikompassi foorum "Kui külalislahke on Lõuna-Eesti?" ning sel puhul läheb ka ETV hommikuprogramm Terevisioon eetrise Mooste mõisast.
 

Kultuurikompassi foorumil jagatakse parimaid praktikaid, kuidas Lõuna-Eesti saab pakkuda meeldivat reisikogemust igale külalisele. Arutletakse, kui külalislahke on Lõuna-Eesti praegu ning mida saab veelgi paremini teha. Kokku tulevad loovisikud, kultuurisektori edendajad, ettevõtjad ja poliitikakujundajad, et koos edendada turismi ning külalislahkust Lõuna-Eestis.

Kultuurikompassil esinevad Lõuna-Eesti turismiklastri projektijuht Kertu Vuks, Tartu 2024 turundusjuht Marika Goldman, Tartu 2024 juht Kuldar Leis ning Ilmaveere sündmuse-ja majutuskeskuse loojad Lenna Kuurmaa ja Lauri Mäesepp.

Kultuurikompassi foorum on korraldatud Tartu 2024, OÜ Acento ja Tartu linnavalitsuse koostatud keskkonnasõbralike ürituste korraldamise juhendi järgi.

Kultuurikompass on Tartu ja Lõuna-Eesti kultuurikorraldajate programm, mis kutsub kultuurikorraldajaid ja loojaid, ent ka loov- ja sotsiaalseid ettevõtjaid üksteiselt õppima.


Sündmus Facebookis.


Lisainfo:
Angela Ader, Kultuurikompassi peakorraldaja, angela.ader@tartu2024.ee, Tartu 2024