Elav ja mitmekülgne kultuurielu Põlvas paistab silma

Põlva kultuurikeskuse elav ja mitmekülgne tegevus muusika valdkonnas on sel aastal juba teist korda tunnustatud nominatsiooniga auväärt auhindadele!

Esimene nominatsioon saadi veebruarikuus Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnale EMEA 2024 Aasta kontserdipaiga kategoorias, kus Põlva kultuurikeskuse kontserttegevus oli hinnatud samaväärseks selliste nimedega nagu Alexela Kontserdimaja, Fotografiska Tallinn, Tallinna Lauluväljak ja Paavli Kultuurivabrik.

Teine nominatsioon kuulutati välja nüüd, aprilli alguses. Eesti Jazziauhinnad 2024 zürii on Aasta Jazziedendaja kategoorias valinud Põlva kultuurikeskuse juhi Eerika Margi ja Põlva Jazziklubi viie parima nominendi sekka! Taaskord kandideeritakse kõrvuti eesti jazzmuusika nimekate tegijate Raivo Tafenau & TAFF:festi, Hannaliisa Uusma ja Teele Varese (Triigi Filharmoonia), Lauri Kadalipu (New Wind Jazz Orchestra) ja Siim Aimlaga. Auhinna võitja kuulutatakse välja festivalil Jazzkaar reedel, 26. aprillil. Hoidkem Facebookis Jazziliidu lehel silm peal, peagi on võimalus ka rahval anda oma hääl!

Sel suvel annab Põlva kultuurikeskus olulise panuse ka  Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 programmi festivaliga, kus huvilisi ootab sümbioos maailmakultuurist ja maailmausunditest läbi rituaalsete etteastete, muusika ja tantsu.