Küla- ja alevikuvanemad

6.05.24

Ühinemiseelses Põlva vallas loodi 2011. aastal Põlva valla külavanemate selts.
2024. aastal juhib seltsi (rotatsiooni korras) Uku Kirotosk, tel 521 4908uku.kirotosk@gmail.com 

Põlva valla aleviku- ja külavanema statuut

Külavanema valimine

 

Küla/külad/alevik Küla- või alevikuvanem Valitud perioodiks Telefon  E-post
Aarna Erki Rüütli 01.01.2019–31.12.2023 5380 0579 erkiruut@hot.ee
MTÜ Aarna Külaselts
Adiste Liisi Peets 01.01.2019–31.12.2023 5361 4919 liisi.peets@gmail.com
MTÜ Adiste
Andre Roomet Rattus 07.12.2023-
06.12.2028
529 9547 roomet.rattus@gmail.com
MTÜ Andre
Eoste ja Valgesoo Andu Hanson 11.04.2023 – 12.04.2028 508 6789 andu.hanson@gmail.com
MTÜ Eoste-Valgesoo
Hatiku, Mammaste külaosa Herki Laanmets   526 7794 herki.laanmets@gmail.com
Himmaste Mari-Liis Vares 13.02.2024-12.02.2027 +358401879282 mariliis.vares@gmail.com
Holvandi, Kiisa ja Vanaküla Allan Aron 28.04.2023–27.04.2026 5558 9768  allanaron@gmail.com
MTÜ Vanaküla-Holvandi Külaselts
Jaanimõisa  Tamar Metsoja 10.12.2023 – 9.12.2028 523 7344 metsoja@ymail.com
Kanassaare Uku Kirotosk

03.09.23 – 02.09.28

521 4908 uku.kirotosk@gmail.com
Karilatsi Olar Käo 23.06.2023-22.06.2028 5380 0783 olarkao.81@gmail.com
MTÜ Karilatsi Küla Selts
Kauksi Helena Tarum-Tiitson 15.12.2023–14.12.2024 5627 9511 tarumhelena@gmail.com
Kiidjärve Lennart Liba 10.10.2021–10.10.2024 516 5863 lennart.liba@polvamaa.ee
MTÜ Kiidjärve Küla Selts
Kiuma Jaana Mägi 15.06.2023 – 14.06.2028

5357 9366

rohelinekalda@gmail.com
Kähri, Tännassilma ja
Puskaru
Tiia Johanson 16.07.2021–15.07.2024 5349 5116 johansontiia34@gmail.com
MTÜ Kähri Seltsimaja
Laho  Raimund Otsmaa 16.06.2023–15.06.2026 522 6496 raimund.otsmaa@mail.ee
Leevijõe Enn Kulp 23.05.2019–22.05.2024 505 9401 enn@vertes.ee
Logina ja Lootvina Külli Volmer 01.01.2024–31.12.2029 5302 2793 kyllivolmer@gmail.com
MTÜ Kodukant Lootvina
Lutsu Janno Rüütle 01.01.2024–18.01.2029 5647 4128 janno.ryytle@gmail.com
MTÜ Lutslased
Mammaste Tarmo Kirotar 01.01.2019–31.12.2023 508 9787 tarmo.kirotar@gmail.com
MTÜ Mammaste Külaselts
Nooritsmetsa Kaido Arulepp 01.01.2019–31.12.2023 5342 0670 kaido.arulepp@gmail.com
MTÜ Nooritsmetsa
Orajõe Ariana Eerits 16.08.2020–15.08.2025 517 4694 arianaeerits@gmail.com
MTÜ Orajõe Selts
Partsi ja Uibujärve Ülo Plakso 22.03.2019–21.03.2024 518 2216 ylopl70@gmail.com
Peri Innar Lutsar 11.11.2022-10.11.2025 5358 5776 lutsar.innar@gmail.com
Rasina Aare Veetsmann 03.12.2023-31.12.2025 516 9344 metsanurga1@gmail.com
Rosma Tõnu Lõbu 08.05.2019–07.05.2024 513 6474 tonu@rosma.ee
Savimäe Taimo Petersell 01.01.2019–31.12.2023 518 9950 taimo.petersell@mail.ee
Suurmetsa ja Säkna Liilia Raik  10.12.2023 – 9.12.2028 5562 3181 liiliaraik@gmail.com
Taevaskoja Ahti Bleive 22.05.2021–22.05.2026 501 1614 ahti.bleive@gmail.com
MTÜ Taevaskoja
Valgemetsa Mati Määrits 21.05.2023–20.05.2026 505 0335 mmmatile@gmail.com
Vastse-Kuuste alevik Rainer Vidder 11.12.2021–12.12.2026 5669 9244 rainer.vidder@gmail.com

 

 

 

Toimetaja: KERTU ROOST