Uudised

Meie Stuudio tantsukool sõitis maailmameistrivõistlustele

24.09.2015

Põlva Meie Stuudio tantsukool alustab oma 10. hooaega osalemisega täna algavatel tantsu maailmameistrivõistlustel Tšehhis Ostravas.

24.-27. septembrini toimub Tšehhis Ostravas IDO World Street Dance Show Championships and IDO World  Disco Dance Cups 2015.

 

Meie Stuudi tantsijad osalevad tänavatantsu kategoorias tantsuga Tuletõrjujad (Firefighters). Konkurente on Austriast, Tšehhist, Leedust, Norrast, Poolast, Slovakkiast, Sloveeniast ja Ukrainast, kokku 20 tantsutruppi. Meie Stuudio tantsukooli rajaja ja tantsude autori Andre Laine sõnul on eesmärgiks pääseda poolfinaali 12 parema hulka, aga juhul minnakse endast parimat andma ja kogemusi saama.

 

Meie Stuudio Tantsukool on  IDO (International Dance Organization)  liige 2013. aastast. Eestis korraldab IDO võistlusi Estonian Dance Organization (EDO). Aasta jooksul toimub kolm võistlust, mille lõpptulemuste pingerea põhjal saadetakse kollektiive nii Euroopa Meistrivõistlustele kui ka Maailmameistrivõistlustele. Eelmisel hooajal võitis Meie Stuudio Eestis 8 erinevas kategoorias lausa 5 esikohta, mis tagas ka pääsu MM-le.

 

MTÜ Meie Stuudio

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee