Uudised

Lootose naiskond jõudis karikasarjas poolfinaali

25.04.2016

Eelmisel kolmapäeval Lootospargis mängitud karikavõistluste mäng Põlva FC Lootose ja Pärnu JK vahel lõppes küll nimekate vastaste võiduga, kuid Eesti jalgpalli Liit tühistas tulemuse, sest pärnakad olid kasutanud mängijat, kellel puudus õigus karikavõistlustel Pärnu naiskonda esindada. Protokolli märgiti tehniline kaotus ja 1:-  võit FC Lootose kasuks.

Nädalavahetusel  jätkusid mängudega naiste jalgpallimeistrivõistlused. Kesknädalal Pärnu JK naiskonnaga raske karikamängu mänginud naiskond pidi Tallinna Flora duubelnaiskonna vastu hakkama saama 5 põhimängijata.

Sandra London (pildil) viis Lootose esimesel poolajal 1:0 juhtima. Värav oli Lootose ründajale kokku 75. tabamuseks Eesti meistrivõistlustel. Teisel poolajal vastased viigistasid ning tulemusega 1:1 mäng lõppes. Kahe võidu ja viigiga Lootos jagab liigatabelis JK Kohtla-Järvega 2-3 kohta. Liidriks on kõik mängud seni võitnud Pärnu JK II.

Naiskond mängis kooseisus: Hanna Lattik, Karina Piirimaa, Merili Tamm, Katrin Piirimaa, Kris-Ly Kannik, Katariina Kinnunen (66`.Keitlyn Metsmaa), Liisi Anete Mark, Kristin Kukli, Kirta Talgre, Ave-Lii Laas, Sandra London (88`.Johanna Luik) treener: Kaido Kukli

Pildil Sandra London, kes on löönud naiskonnas juba 75 väravat.