Uudised

Värskenduse läbisid Põlvamaad tutvustav trükis ja turismikaart

13.01.2017

Nii senise trükise kui turismikaardi sisu vajasid uuendamist. Eelmised materjalid valmisid kuus aastat tagasi. Antud trükistega tutvustatakse Põlvamaad messidel ja teistel kontaktüritustel ning jagatakse ka suurematele koostööpartneritele.

Põlvamaad üldiselt tutvustav trükis annab hea ülevaate maakonna eripäradest ja sihtkohtadest, mida kindlasti külastada. Esmakordselt on see lisaks eesti, inglise, vene ja soome keelele trükitud ka läti keelsena. Trükist täiendab eesti ja inglise keelne turismikaart, mis sisaldab detailsemat infot Põlvamaa kohta ning ligi 50 ettevõtte kontakte koos üldinfoga pakutavatest teenustest: majutus, toitlustus, aktiivne puhkus, muuseumid, teemapargid, käsitöö.

 

Turismikaardid saavad olema kättesaadavad suuremates külastuskohtades ja turismiinfopunktides (nt Põlvas Pesa hotellis ja PTÜ Kaubamajas, Räpina Turismiinfokeskuses, Värska turismiinfopunktis ja Sanatooriumis, Taevaskoja infopunktis, Maanteemuuseumis, Pokumaal, Mooste mõisas, Cantervillas jne).

 

„Lõpuks on Põlvamaa mainetrükis olemas ka läti keelsena. See on oluline, kuna lätlaste huvi Lõuna-Eesti piirkonna vastu on väga suur. Messidel on need trükised kuum kaup ja kindlasti on nende jagamisel positiivsed tulemused Põlvamaa turismisektorile. Saame järgi proovida juba veebruarikuus toimuvatel Balttour (Riias) ja TourEst turismimessidel, kus ka Põlvamaa väljas on,“ rõõmustas Põlvamaa Arenduskeskuse turismiarendusjuht Kristi Kahu.

 

Põlvamaad tutvustavat trükist ja turismikaarti annab välja Põlvamaa Arenduskeskus. Trükise kujundas Imago OÜ, turismikaardi OÜ Kaardikogu. Turismikaart valmis koostöös Põlvamaa ettevõtjatega. Trükiste välja andmist toetas Euroopa Regionaalarengu Fond meetmest "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks". Põlvamaad tutvustava trükise valmimist toetasid ka Põlvamaa Omavalitsuste Liit ja Põlva Maavalitsus.


Lisainfo:
Kristi Kahu
Turismiarendusjuht
SA Põlvamaa Arenduskeskus
Tel: 5554 3907
E-post: kristi.kahu@polvamaa.ee

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee