10.07.24
  Põlva Vallavalitsuse kassa on kolmapäeval, 17. juulil suletud.

Põlva Teataja uudised

Swedbanki Põlva esindus kolib täielikult üle digikanalitesse

Swedbanki Põlva esindus on viimast päeva avatud käesoleval aasta 26. mail. Muudatus on seotud pangakontori oluliselt vähenenud külastatavusega. Paari aastaga on klientide voog kontoris vähenenud üle kolme korra. See on mõistetav, sest digitaalseid lahendusi on pidevalt lisandunud ning klientide eelistuseks on kujunenud oma pangaasjade ajamine interneti-või mobiilipangas. Ka arvelduskontot pangas saab avada interneti teel, pangakontorit külastamata. Samuti on võimalik saada lisaks telefonikonsultatsioonile ka videonõustamist ning kodulaenu või liisingut saab võtta täielikult digikanaleid kasutades.

Kontori sulgemiseni jäänud aja jooksul saavad panga esindust külastavad kliendid soovi korral nõu ja õpet, kuidas edaspidi oma pangaasju digikanalites ajada.

Sularahaautomaadid
Põlvamaa elanike kasutusse jäävad seitse sularahaautomaati, millest kaks on sissemakse võimalusega.

Sularaha sisse – ja väljamakse automaat:

  • Kesk 11, Põlva
  • Santex Räpina, Kooli 19

Sularaha väljamakse automaat:

  • Kauplus Aid ja Kodo, Weizenbergi 2b, Kanepi
  • Põlva Konsum, Kesk 39
  • Rimi Põlva, Jaama 12a
  • Saverna Konsum, Saverna
  • Värska Vallavalitsus, Pikk 12

Eakamad kliendid
Eakamad kliendid või kliendid, kellel on liikumine raskendatud, saavad ühe võimalusena vormistada volituse pangas või notari juures, et näiteks lapsed saaksid oma vanemate rahaasjadel silma peal hoida. Pangas volituse vormistamiseks tuleb panka tulla mõlemal isikul, sellel, keda volitatakse ja sellel, kes volitab. Samuti kasutab aina rohkem väärikas eas kliente juba ka ise digitaalseid kanaleid.

Helistades Swedbanki nõustamiskeskuse numbrile 631 0310 saab ööpäevaringselt vastused pangaga seotud küsimustele. Näiteks saab küsida pangakaartidega seotud küsimusi, nõu internetipanga või mobiiliäpi kasutamisel jpm. Telefoni teel saab teha makseid või väärtpaberitehinguid, küsida infot oma kontojäägi kohta või saada ülevaadet tehingutest. Selleks, et neid tehinguid telefonis teha saaks, peab kliendil olema sõlmitud teleteenuste leping. Tehingute tegemiseks telefoni teel on vaja kõigepealt oma isik tõendada Smart-ID, PIN-kalkulaatori või mobiil-ID-ga. Tehingute teenustasud on samad, mis pangakontoris.

Määratud makseid saab teha ka pangaautomaadis
Igakuiseid makseid on määratud maksete abil võimalik teha ka pangautomaadis. Selleks on vaja eelnevalt internetipangas ise või pangakontoris nõustajal sisestada vajalikud andmed. Tuleb vaid kaasa võtta arve, kus on olemas vajalikud rekvisiidid. Kui need on tehtud, siis saab sularahaautomaadis vaid mõne nupuvajutusega makset teha.

Juhul kui jääb vajadus või soov külastada pangakontorit, siis alates 29.05.23 teenindab Põlvamaa kliente Võru esindus, aadressil Vabaduse 10A.

Swedbank


26.04.24

 

18.01.24
  Vallavalitsuse kassa asub vallamajas Keldrikaela tee 2, Mammastes ja on avatud
K 9-13 ja N 12-15
Põlva Haldusteenistus
tel 5560 1587
rein.kamber@polva.ee

Heakorra- ja haljastustööd,
teede hooldus, tänavavalgustus,
hulkuvad koerad ja kassid.
18.01.24

 

 

"Põlva - Eesti lõõtsapealinn" logo

Põlvamaa Rohelisem elu logo