Detailplaneeringud

Kehtestatud ja menetluses olevad detailplaneeringud ning osaliselt ka teemaplaneeringud on avalikustatud planeeringute andmebaasis.

 

Aluskaardina kasutatakse vaikimisi EOMap-i kaarti, aluskaardina saab kasutada ka Maa-ameti ortofotot ja teisi Maa-ameti kaarte. Võimalik on tutvuda planeeringuga seotud avalike dokumentidega s.h planeeringu endaga, samuti mõõdistuste, munitsipaalmaade infoga või vajadusel otsida asutust, vaatamisväärsust, turismiinfot ja kõike muud, mis on infokihtidesse koondatud.

 

Andmebaasi võimalused avalikule kasutajale

  • vaadata ja navigeerida (liigutada, suurendada ja vähendada) elektroonilist kaarti Eesti ala ulatuses. Elektrooniline kaart koosneb valitud aluskaardist ja sellele kuvatavast infost

  • otsida mingi objekti asukohta aadressi, katastritunnuse või koordinaatide järgi

  • otsida objekte kasutades kaardikihtidele koondatud infot

  • kuvada kaardil kogu infokihtide menüüs asuvat infot

  • otsida ja kuvada kaardil vallavalitsuse poolt avalikustatud mõõdistuste, planeeringute ja munitsipaalmaade infot

  • joonistada kaardile täiendavaid punkte, jooni või alasid ajutiseks kasutamiseks

  • salvestada kaardikuva pildina või url-aadressina. Kaardipildi saatmine e-mailile

  • printida kaardikuva A3, A4 paberile valitud mõõtkavas

  • mõõta vahemaid ja pindalasid

 

Andmebaasi kasutusjuhend

Avalehel asuva "?" (abiinfo)   alt saab täpsed juhised leheküljel liikumiseks. Teid huvitava planeeringu leidmiseks tuleb sisestada planeeringu nimi või nime osa dialoogikasti nimega "Plan. nimetus"  ja vajutada nuppu "Saada päring" . Teile kuvatakse uues aknas kõik vastavat nime sisaldavad planeeringud, mille seast saate valida juba selle konkreetse planeeringu, mis Teid huvitab, klõpsates planeeringu nimele. Siin saate jälgida, millises menetlusstaadiumis planeering on ja tutvuda planeeringu osas vastuvõetud haldusaktidega.

 

NB! Originaalkooskõlastustega planeeringu kaustad asuvad Põlva Vallavalitsuse ehitus- ja planeeringuosakonnas. Planeeringute andmebaasis olevate planeeringu failide ja arhiveeritud materjalides erinevuste ilmnemisel on planeeringu realiseerimise järgsete dokumentide väljastamise aluseks Põlva Vallavalitsuses arhiivimaterjalide hoiustamise nõuete kohaselt vormistatud ja originaalkooskõlastustega planeering.

 

Täpsem info:

Hillar Liiv

geoinfospetsialist

799 9491

hillar.liiv@polva.ee

Viimati muudetud: 01.12.2015 16:05, Annely Eesmaa
Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee