Uudised

KARUSSELL PÖÖRLEB TAAS

17.03.2015

18. aprillil 2015 toimub Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses järjekorras teine maakondadevaheline Tantsukarussell „Tähed Laval“.

See on uuenduslik tantsufestival, kus igal maakonnal  ja kahel suuremal linnal (Tallinn ja Tartu) on võimalus välja panna oma parim tantsutrupp.

 

„Lauljatel on olemas Laulukarussell, mille kaudu propageeritakse laulmist ja tänu sellele tuleb pidevalt peale uusi andekaid lauljaid. Nüüd on aeg  tantsuvaldkonda propageerida ja sellele rohkem tähelepanu pöörata“, selgitab „Tähed Laval“ võistluskontserdi eesmärke peakorraldaja ja idee autor Andre Laine.

 

Esimene tantsukarussell toimus eelmisel aastal 11. jaanuaril Põlvamaal.
Esikoha saavutas tookord Tallinnas tegutsev Carolina Tantsustuudio. Idee kohaselt peaks järgmist sündmust korraldama võitja. Kui võitja maakonnal puudub võimalus järgmise võistluse korraldamiseks, siis korraldab selle maakond, kes saavutas teise koha. Selleks oli Põlvamaa ja oleme nõus üritust taas korraldama.

 

Igal trupil tuleb ka sel aastal esitada kaks tantsunumbrit. Ühe võistlusnumbri valikul on rühmadel vabad käed. Kui teiseks tantsunumbriks oli eelmisel aastal üks Eurovisiooni finaalilugu, siis sellel aastal peab teiseks numbriks olema elukutsega seotud tants.

Tantsustiili võib iga rühm ise vabalt valida.

 

Tantsuvõistluse võitja saab autasuks rändkarika ning sarnaselt Eurovisioonile privileegi olla järgmisel aastal võistluse korraldajaks.

Sellel aastal esindab Põlvamaad taas Meie Stuudio, seekord  trupiga „Igavesti Noored“. Tule veeda mõnus õhtu vabariigi parimate ja julgemate showtantsijate etendust vaadates ja muidugi omadele kaasa elades.

 

Etenduse algus 18. aprillil 2015 kell 17:00 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses.

 

Pilet 7 eurot müügil kohapeal ja Piletilevis.

 

MTÜ Meie Stuudio pressiteade

Põlva Vallavalitsus    Registrikood 75038581    Kesk 15, 63308 Põlva    Telefon: 799 9470    Faks:     E-post: info@polva.ee