Uudised

Lootose naiskond alistas meistriliigas Tartu Tammeka

04.09.2017

2. septembril võttis jalgpalliklubi Lootos naiskond meistriliiga üleminekuturniiri avavoorus vastu Tartu JK Tammeka naiskonna.

Põhiturniiri järel jätkuvad mängud kahes grupis ning tabeli alumised neli võistkonda kohtuvad omavahel kaks korda, et selgitada välja järgmise hooaja meistriliiga koosseis.

Lootos asus kohtumist 19. minutil Hanna Rästa väravast juhtima ning 33. minutil lõi Ave-Lii Laas seisuks 2:0. Teisel poolajal oli võimalusi edunumbreid suurendada, kuid seisuga 2:0 kohtumine ka lõppes.

Võit tõstis Lootose esmakordselt liigatabelis kuuendale kohale. Vahe eespool asuva JK Tallinna Kaleviga on 7 punkti. Punktiga jääb maha Tartu Tammeka. Tabeli lõpetab noortekoondis.

Naiskonna järgmine kohtumine seisab ees juba 6. septembril kui karikasarjas mängitakse Sakus sealse Sportingu naiskonna vastu.